Vhodnosť

Cvičenie námorníctva a diéty na chudnutie brušného tuku


Vojenské jednotky sa zameriavajú na svalovú vytrvalosť a kardio cvičenia.

Byť námorným námorníkom si vyžaduje svalovú vytrvalosť a kardiovaskulárne kondicionovanie. Či už sa chcete pripojiť k radom alebo sa len dostať do formy, s cvičebným režimom Navy SEAL a diétou nemôžete prísť. Cvičenia námorníctva často zahŕňajú cvičenia s telesnou hmotnosťou, ako sú pullups a kardiovaskulárne cvičenia s vysokou intenzitou. Neexistuje žiadne tajomstvo, ako sa dostať do jedla a jesť ako námorná loď, ale vyžaduje si tvrdú prácu a dôslednosť.

Dostať sa do tvaru

Fitness cvičenie Navy je určené pre tých, ktorí už sú mierne fyzicky fit. Na prípravu na námornícke cvičenie by ste mali svoje telo kondicionovať minimálne 30 minút mierne intenzívneho cvičenia päť dní v týždni. To môže zahŕňať jogging, svižnú chôdzu alebo plávanie. Zvýšte svoju silu pomocou cisternistických cvičení, ako sú drvenia, ťahy, kliky, skákacie zdviháky a drepy. Námorníctvo vyžaduje vysoký výkon v kalistenike, aby úspešne absolvoval test fyzickej prípravy, ktorý pozostáva z 50 klieští a sedadiel, ako aj 10 klieští. Zamerajte sa na 15 až 25 opakovaní každého cvičenia v dvoch alebo troch sadách.

Námorné fitness štandardy

Plavidlá námorníctva musia byť dobre zaoblené, takže ich tréningy sú zvyčajne v obvodovom formáte s cvičeniami, ktoré rozvíjajú vaše psychomotorické schopnosti, svalovú vytrvalosť a kardio fitnes. Stew Smith, bývalý námorník SEAL a autor fitness, odporúča kombinovať kardio cvičenia a tréning odporu, aby ste spálili brušný tuk. Smith odporúča 10 až 20 opakovaní klieští, ťahov, lavín, drepov a pľúc dvakrát alebo trikrát týždenne. Tieto cvičenia môžu byť spracované na 20-minútové cvičenie na vojenskom okruhu. Vykonajte všetky cvičenia bez odpočinku po dobu 20 minút a zahrňte šesť minút aerobiku s vysokou intenzitou, ako je jogging alebo jazda na bicykli, v dvoch reláciách po troch minútach.

Jedzte ako SEAL

Chudnutie je viac ako potenie v telocvični. Aby ste efektívne vytvorili kalórie, eliminujte vyprážané jedlo, spracované potraviny, sladké občerstvenie a pečivo. Smith odporúča jesť päť porcií ovocia a zeleniny denne. Obmedzte červené mäso na jeden alebo dvakrát týždenne a získajte bielkoviny z morských plodov, bieleho mäsa, fazule a šošovice. Udržiavanie diéty s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov vám pomôže spáliť brušný tuk.

Rozvíjajte svaly pod tukom

Keď horíte vrstvou tuku v bruchu, rozvoj svalov pomôže definovať váš trup. Navy SEALS vykonávajú základné cvičenia, ako sú drvenie, aby sa zlepšila stabilita jadra. Vykonajte drtia na cvičebnej gule izolovať svoje abs a stimulovať rast. Smith odporúča, aby ste sa zamerali na vykonanie 15 až 25 opakovaní v dvoch alebo troch sadách. Ďalšími účinnými cvičeniami sú manéver kapitána a stoličky. Dajte svojim svalom dva dni na zotavenie a rast z vášho cvičenia.