Vhodnosť

Funguje P90x na získanie štíhlych nôh?

Funguje P90x na získanie štíhlych nôh?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Cvičenia ako jóga môžu pomôcť tónovať vaše nohy.

Polka Dot Images / Polka Dot / Getty Images

Systém P90X od Tonyho Hortona sa účtuje ako extrémny tréningový program. Pri správnom použití môže byť P90X efektívnym nástrojom na chudnutie nôh. Môže pomôcť spáliť tuk a tón vášho dolného tela, aby vám poskytol vzhľad, ktorý hľadáte.

Bodové zníženie

Nemôžete konkrétne redukovať tuk na nohách ani v žiadnej konkrétnej oblasti tela. Podľa Carolyn Nickol, registrovaného dietológa a riaditeľa fitnescentra na University of Cincinnati, keď schudnete, stáva sa to na celom tele. Takže ak si chcete zúžiť nohy, musíte odrezať tuk z celého tela.

Chudnutie s P90X

Dobrou správou je, že P90X vám môže pomôcť zbaviť sa hmotnosti po celom tele. Podľa štúdie, ktorú vykonala Americká rada pre cvičenie, cvičenia P90X „spĺňajú alebo prekračujú zavedené štandardy fitness priemyslu na chudnutie“. Štúdia zistila, že priemerní účastníci spálili na jeden tréning až 631 kalórií; Aj keď vaše spaľovanie individuálnych kalórií sa bude líšiť v závislosti od vašej hmotnosti a intenzity tréningu.

Dôležitosť stravy

P90X vám pomôže zoštíhľovať nohy a vaše telo všeobecne, ak budete udržiavať nedostatok kalórií. Zdravotné stredisko McKinley odporúča vytvoriť denný deficit vo výške 500 až 1 000 kalórií. To bude mať za následok chudnutie v rozmedzí od jednej do dvoch libier za týždeň. Ale nezabudnite jesť dostatok kalórií, aby ste posilnili svoje cvičenie. Muži by mali spotrebovávať najmenej 1 800 kalórií denne a ženy by mali užívať minimálne 1 200 kalórií denne.

Vyhýbanie sa hromadeniu

P90X zahŕňa cvičenia na spodnej časti tela v tréningu "Nohy a späť". Ak sa zameriavate na tónovanie nôh, príručka „P90X Fitness Guide“ odporúča zvoliť si váhu, ktorú môžete použiť na 10 až 12 opakovaní pred vyčerpaním svalov. Použitie vyššej hmotnosti podporí rozsiahlejší vývoj svalov. Medzi ďalšie postupy ako „Plyometrics“ a „Yoga X“ patria cvičenia telesnej hmotnosti dolnej časti tela, ktoré podporujú vývoj svalovej hmoty.Komentáre:

 1. Zulukus

  lesk

 2. Zulkitaxe

  The portal is just excellent, I will recommend it to my friends!

 3. Olamide

  Yeah, well written

 4. Tegrel

  Bravo, táto fráza padla presne zámerne

 5. Mokasa

  In my opinion you commit an error. Let's discuss it. Write to me in PM.Napíšte správu