Vhodnosť

Správny formulár na cvičenie Triceps

Správny formulár na cvičenie Triceps


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nepodvádzajte sa - použite správny formulár.

Photodisc / Photodisc / Getty Images

Tesné, vypuklé rukávy košeľa alebo ten tónovaný vzhľad v bezpriestorových šatách sa považujú za produkty tréningu bicepsov. Avšak väčší prispievateľ do vašich rúk nie je váš biceps, ale váš triceps. V skutočnosti vaše tricepsy zaberajú dve tretiny hornej časti paže. Začlenenie tricepsových cvičení je nevyhnutné pre vývoj paží, ale je dôležité vyvolať správnu formu, aby sa vaše kĺby a svaly udržali zdravé.

Kick It Back

Triceps kickback je možné vykonať v telocvični pomocou činiek alebo u vás doma pomocou fliaš na vodu. Vyberte si dostatočne nízku hmotnosť, aby ste sa vyhli hojdaniu alebo kývaniu ruky. Pripravte sa tak, že vaše nohy budú mať šírku ramien od seba a ohýbate sa v páse, až kým nebude trup mierne nad úrovňou rovnobežnou s podlahou. Potom natiahnite lakte tak, aby chrbát rúk bol rovnobežný s trupom. Kým držíte túto polohu, natiahnite obe ramená, kým nie sú priamo za vami, a pomaly sa vráťte do východiskovej polohy. Vykonajte provízie triceps pre štyri sady 10 opakovaní.

Spustite namáčanie

Triceps dipy sú účinné cvičenie tricepsu, ktoré sa vykonáva pomocou váhového lavica vo vašej telocvični alebo pomocou robustnej stoličky doma. Pripravte sa sedením na lavičke alebo stoličke s rukami mierne pod boky. Začnite zdvíhaním na ruky, zatiaľ čo vaše boky vpred s mierne ohnutými kolenami. Toto je vaša východisková pozícia. Intenzitu môžete zvýšiť tak, že idete nohami alebo zdvihnete nohy na inú lavicu. Ohnite lakte o 90 stupňov a sklopte si boky a pritom držte plecia dole. Potom zatlačte dozadu, kým sa nenachádzate v počiatočnej polohe. Vykonajte tri sady 8 až 10 opakovaní. Ak máte ťažkosti s osem až 10 opakovaniami, mnoho telocvičních pomáha ponorné stroje, ktoré znižujú hmotnosť.

Trojuholník Push-Up je kráľ

Pri štandardnom zatlačení sa rameno umiestni do ramena, zatiaľ čo zatlačenie trojuholníka umiestni ruky k sebe tak, aby vytvorili trojuholník. Ak chcete vykonať zatlačenie trojuholníka, vráťte sa do štandardnej zatlačovacej polohy. Spojte ruky tak, aby sa vaše palce a ukazováky dotýkali. S lakťami zasunutými do bokov, nižšie, až kým hrudník nedosiahne podlahu, a pomocou tricepsov tlačte nahor. Uistite sa, že chrbát je plochý a hlava je v celom pohybe zarovnaná s chrbticou. Na uľahčenie pohybu môžete vykonávať cvičenie s ohnutými kolenami, až kým nebudete mať viac skúseností s plnou pozíciou dosky. Vykonajte štyri sady ôsmich opakovaní a tento pohyb spôsobí zhorenie vašich tricepsov. Podľa štúdie, ktorú vykonala Americká rada pre cvičenie, je trojuholník push-up korunovaný číslo jedna, pokiaľ ide o aktiváciu triceps svalu.

Žiadne výhovorky

S dnešným rušným životným štýlom a zodpovednosťou nemusí byť vždy možné dostať sa do telocvične. Tieto cvičenia tricepsu však môžete vykonávať doma pomocou bežných položiek. Medzi televíznymi programami je vynikajúci čas vytiahnuť stoličku a vykonať ponorenie, vykonať nejaké trojuholníkové push-upy alebo zobrať pár fliaš na vodu a zopakovať niektoré tricepsové provízie. Je často ľahké obetovať správnu formu pre vyššiu váhu alebo opakovanie, ale vycvičením správnej formy získate maximum zo svojej rutiny tricepsu.Komentáre:

 1. Arndell

  Ospravedlňujem sa, je tu ponuka ísť inou cestou.

 2. Zuzshura

  This rather valuable message

 3. Kirg

  This very good phrase has to be precisely on purpose

 4. Basilio

  Myslím, že nemáš pravdu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.

 5. Douzragore

  Toto je len bezkonkurenčná správa ;)

 6. Kataur

  Je to pozoruhodné, užitočný nápad

 7. Thaxter

  Našli ste stránku s témou, ktorá vás zaujíma.Napíšte správu