Športové

Ako odstrániť škrabance z putterov

Ako odstrániť škrabance z putterov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Blatníky sú znečistené a poškriabané a vyžadujú pravidelnú údržbu.

Thomas Northcut / Photodisc / Getty Images

Putter - klub, ktorý presúva loptu do jamky - absolvoval vaše dni na putt-puttovom kurze. Jedna vec však zostala rovnaká - neustále narážajúce golfové loptičky a ďalšie povrchy môžu zosvetľovať lesklý povrch puttera. Putery z ľahkých zliatin, hliníka a ocele, z kovu alebo chrómu sú ľahkou golfovou taškou nevyhnutnou bez ohľadu na kov. Ale bez ohľadu na to, z čoho sú vyrobené, v určitom okamihu sa budete zaoberať škrabancami.

1.

Opláchnite tampón pod tečúcou teplou vodou. Navlhčite mäkkú handričku a potiahnite hlavu putterového mydla. Jemne vyčistite hlavu vlhkou handričkou, aby ste odstránili nečistoty a zvyšky. V prípade potreby sa pomocou zubnej kefky dostanete do ťažko dostupných drážok.

2.

Opláchnite mydlo a osušte hlavu. Na poškriabajte veľkorysé množstvo drsnej zubnej pasty. Vezmite novú suchú handričku a krúživým pohybom votrite zubnú pastu do nuly. Naneste viac zubnej pasty, kým nedosiahnete požadovaný účinok.

3.

Položte hlavu pod horúcu vodu, opláchnite ju a znovu ju vysušte. Namočte hlavu do vedra s 2 šálkami teplej vody a 2 šálky destilovaného octu, alebo dosť na ponorenie hlavy, ak máte chrómový putter.

4.

Ak máte iný typ putterovej hlavy, preskočte krok 3 a do sušiacej utierky pridajte niekoľko kvapiek detského oleja. Krúživým pohybom votrite detský olej na hlavu.

5.

Kluby dajte do profesionálnych rúk, alebo použite korálek blaster alebo dremel pre hlbšie škrabance, pretože zubná pasta a mydlová voda zvládne iba menšie známky odierania a špinu.

Potrebné veci

 • Saponát na riad
 • Teplá voda
 • zubná kefka
 • Dve mäkké látky
 • Špinavá zubná pasta
 • Destilovaný ocot
 • Detský olej

Tip

 • Udržujte svoju putterovú hlavu zakrytú, keď ste v golfovej taške, dokonca aj keď práve idete z diery na jamku, a nenechajte ju pustiť, zabuchnúť alebo ju udrieť. Zasiahnite diery za úsvitu a nechajte rannú rosu prirodzene umyť trosky z vašich hláv. Zasiahnite tiež iba čisté lopty.Komentáre:

 1. Jermayne

  When I come back here again, why all this shit was not here. Beg. Otherwise I won't talk to you anymore

 2. Nehemiah

  váš nápad bude užitočný

 3. Tristian

  umatovo

 4. Hagan

  Kedysi som rozmýšľal inak, ďakujem za info.Napíšte správu