Vhodnosť

Pomáha vám jazda na bicykli schudnúť v oblasti vonkajšej strany stehien?

Pomáha vám jazda na bicykli schudnúť v oblasti vonkajšej strany stehien?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Cyklistika je vynikajúca kardio aktivita, ktorú si môžete vychutnať samostatne alebo s priateľmi.

Obrázky George Doyle / Stockbyte / Getty

Jazda na bicykli je efektívny spôsob, ako zlepšiť kardiovaskulárne zdravie a schudnúť. Keď schudnete po celom bicykli, schudnete aj na vonkajších stehnách, ale nie je možné zamerať sa výlučne na túto oblasť. Zníženie spotov je neúčinné, ale keď na bicykli padáte kilogramy, môžete tónovanie vonkajšej oblasti stehien pomocou pohybov zameraných na silový tréning získať štíhly a vyrezávaný vzhľad.

Jazda na libry

Extra libry, ktoré sa usadili na vonkajšej strane stehien, vám môžu spôsobiť pocit sebadôvery o vašom vzhľade. Jazda na bicykli je efektívny spôsob, ako schudnúť, vrátane sedacích tašiek. Keďže musíte spáliť 3 500 kalórií, aby ste stratili 1 libru, mali by ste si naplánovať jazdu na bicykli asi 60 až 75 minút denne. Osoba, ktorá váži asi 155 libier, spáli v priemere 422 až 563 kalórií za hodinu na bicykli rýchlosťou 10 až 14 km / h. S klesajúcou hmotnosťou uvidíte tiež zníženie vonkajšej oblasti stehien.

Zvýšte chudnutie pomocou intervalového tréningu

Intervalový tréning je vynikajúci spôsob, ako zvýšiť spaľovanie kalórií pre rýchlejšie odbúravanie tukov po celom tele, ako aj na vonkajších stehnách. Ak chcete do tréningu pridať intervalový tréning, musíte striedať niekoľko minút pravidelnej stimulačnej aktivity, po ktorej nasleduje krátke množstvo rýchlo sa rozvíjajúcej aeróbnej aktivity. Napríklad na bicykli tri alebo štyri minúty normálnym tempom. Potom na jednu celú minútu zľahka a rýchlo zošliapnite pedál, aby sa vám skutočne naplnilo srdce. Pokračujte v striedaní medzi nimi počas trvania tréningu. Ďalším spôsobom, ako začleniť intervaly do jazdy na bicykli, je pridať do cvičenia niekoľko stúpaní.

Cvičenia na tónovanie vonkajších stehien

Aj keď nemôžete zamerať svoj úbytok telesnej hmotnosti konkrétne na vonkajšie stehná, môžete v spojení s jazdou na bicykli urobiť cvičenia zamerané na tonizovanie stehien pre hladké a tvarované stehná. Plánujte silové cvičenia dvakrát až trikrát týždenne, približne 15 až 20 minút každé sedenie. Vybudujte si svaly na stehnách a získajte zastrihávací vzhľad tým, že urobíte glute aktivačné výpady, drepy, bočné náhodné pohyby a alternatívne push-off nohy. Pri vykonávaní týchto cvičení používajte svoju telesnú hmotnosť alebo činky.

Ďalšie úvahy

S jazdou na bicykli je možné schudnúť všade a na vašich vonkajších stehnách, ale stratíte ju rýchlejšie pridaním diéty so zníženým obsahom kalórií do svojho plánu. Doprajte si energiu na jazdu na bicykli konzumáciou chudých bielkovín, celých zŕn, čerstvých produktov a nízkotučných mliečnych výrobkov. Vypite veľa vody, najmenej osem pohárov denne, aby nedošlo k dehydratácii a aby sa váš žalúdok cítil plný. Ak ste muž, spotrebujte najmenej 1 400 kalórií denne a najmenej 1 200, ak ste žena.