Vhodnosť

Spúšťa firma pevné stehná a zadok?

Spúšťa firma pevné stehná a zadok?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Beh posilňuje a tonizuje vaše svaly dolnej časti tela.

Polka Dot Images / Polka Dot / Getty Images

Beh je všeobecne považovaný za kardiovaskulárne cvičenie na zlepšenie kardiovaskulárnej kondície a spaľovania tukov, ale môže tiež budovať svalovú hmotu a spevňovať stehná a zadok. Stačí sa len pozrieť na tónované stehná a zadky vzdialených bežcov a šprintérov, aby ste zistili, aké blahodarné účinky môže mať vaše chodidlo na vaše svalstvo. Stehná a zadok spolu s ďalšími svalmi dolnej časti tela pracujú tak, aby poháňali vaše telo a stabilizovali svoj kmeň pri behu.

Tvarovanie a tónovanie

Behom súčasne spaľuje tuk a tvary a tóny stehenných a zadných svalov. Podľa Americkej rady pre cvičenie sú jogging, beh a sprinting veľmi účinným cvičením pre vaše svaly dolnej časti tela. Akékoľvek prírastky svalovej hmoty však budú obmedzené, pretože pracujete iba na vašej telesnej hmotnosti. Ak chcete získať výrazné svaly alebo sa zameriavajte špecificky na zadok a stehná, začleňte do svojho tréningu odporový tréning.

Pracujte na stehnách

Vaše štvorhlavé svaly - svaly na predných stranách stehien - sa snažia ohýbať, predlžovať a stabilizovať kolená. Taktiež sa sťahujú, aby zmiernili dopad, keď vaše chodidlá dopadnú na zem. Vaše hamstringy - svaly na zadnej strane stehien - pomáhajú ohýbať a predlžovať kolená a predlžujú vaše nohy v bedre. Tieto akcie pomáhajú tónovať a posilňujú vaše štvorhlavce a hamstringy.

Glute Power

Dva veľké svaly zadku - gluteus maximus a gluteus medius - sa snažia vás posunúť vpred a stabilizovať panvu a bedrové kĺby pri behu. Vaše zadok pracujú v zhode s vašimi stehnami v behu. Podľa trénera sily Nancy Cummingsovej, citovaného v čísle 2007 „Runners World“ z roku 2007, sa vaše klzáky vykopnú, keď sa vaša noha dotkne zeme, za ktorou nasledujú vaše hamstringy a vaše štvorhlavé kosti.

Chystáte sa prejsť

Zvyšte intenzitu sprintu alebo behu do kopca. Podľa štúdie uverejnenej v januárovom vydaní „American Journal of Physical Anthropology“ vydáva spoločnosť sprinting do svalov viac svalových vlákien. Jazda do kopca je náročná výzva, ale výsledky robia úsilie zbytočným. Podľa bežiaceho trénera a autora Martina Duggarda, v knižnom výpise uverejnenom v čísle 31. mája 2011 časopisu „Runners World“, beh do kopca rozvíja výbušnú silu a svalový tonus v bokoch, zadku, hamstringoch a teľatách.Komentáre:

 1. Steadman

  I think you were wrong

 2. Kitchi

  This already discussed recently

 3. Beniamino

  Byť robot je teraz dôveryhodný a rešpektovaný. Čoskoro budú mať medaily a vložia ich do Guinnessovej knihy záznamov pre excelentnosť v idotizme

 4. Goll

  Bravo, this excellent idea is necessary just by the way

 5. Valen

  I'm sure you got confused.

 6. Maoltuile

  Samozrejme, že máte právo. V tomto niečo je a je vynikajúce myslenie.Držím si ho.

 7. Van

  Samozrejme. Všetky vyššie uvedené sú pravdivé. Poďme diskutovať o tejto otázke.Napíšte správu