Vhodnosť

Sculpt & Tone Cvičenia

Sculpt & Tone Cvičenia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tónovacie a sochárske cvičenia môžu zlepšiť vašu fyzickú zdatnosť a energetickú úroveň.

Photodisc / Photodisc / Getty Images

Sochárske a tónové cvičenia sa zameriavajú na pridanie definície do vašej postavy s vysokými opakovaniami a nízkou hmotnosťou. Tieto cvičenia pomáhajú zlepšovať krvný obeh, metabolizmus a spaľovanie kalórií, čím zlepšujú tvar a definíciu svalov. Cvičenia sochárstva a tónovania sa môžu vykonávať jednotlivo alebo ako súčasť tréningu na okruhu. Obidve metódy by mali poskytnúť podobné výsledky, ak si budete udržiavať správnu formu a techniku.

Push-up

Vytvárajte a tónujte svaly rúk, hrudníka, jadra a chrbta pomocou klieští. Ľahnite si na brucho na podložku alebo na zem s rukami mierne širšími ako je šírka ramien. Natočte si prsty na nohách a roztiahnite ruky a zdvihnite svoje telo z podlahy. Pauzu na dve sekundy a potom sa znížte na podlahu ohnutím paží. Opakujte 10 až 15 krát pre jednu súpravu. Vykonajte tri sady.

Krížové dosky

Zamerajte a tónujte svoje svaly abs a dolnej časti chrbta pomocou krížených dosiek. Prevezmite plnú tlačnú polohu s úplne roztiahnutými rukami a podoprite svoj trup nad zemou. Zúžte svoje abs a pritiahnite ľavé koleno k pravému lakťom. Pauza na tri sekundy a potom návrat do východiskovej polohy. Potom pritiahnite pravé koleno k ľavému lakťu. Vykonajte 15 opakovaní na každú stranu, počas celého cvičenia držte chrbát rovno.

Výpady

Pľúce sú dobré na vyrezávanie a tonizovanie nôh a zadku. Postavte sa s hlavou, chrbtom a nohami v jednej rovine, s rukami v páse a so šírkou bokov od seba. Vyskočte pravou nohou vpred, sklopte sa tým, že ohnete pravé koleno a boky, až kým sa vaše ľavé koleno takmer nedotkne podlahy za vami. Vráťte sa do východiskovej polohy násilným natiahnutím pravej nohy a bedra. Opakujte striedaním výpadu ľavou nohou.

Môžete tiež výpadom držať ľahké činky v každej ruke, aby ste zosilnili odpor a zvýšili tón. Ak používate činky, udržiavajte rovnaký tvar, ale ruky držte rovno dole po bokoch, aby ste mohli činky odpočívať pod pásom. Pre každú nohu vykonajte tri sady - s 15 opakovaniami v každej sade - bez činiek a potom urobte tri sady - s 10 opakovaniami v každej sade - s činkami.

Kruhový tréning

Skombinujte všetky tri cvičenia do okruhu, aby ste spálili viac kalórií, zvýšili krvný obeh a vylepšili vaše sochárske a tonizujúce výsledky. Napríklad vykonajte 20 až 25 stlačení, odpočinok po dobu piatich sekúnd a potom vykonajte výpady buď dve minúty bez závažia, alebo jednu minútu s hmotnosťou. Odpočinok po dobu piatich sekúnd a potom skončenie s priečnymi doskami, vykonanie 10 opakovaní na stranu.


Pozri si video: Sculpting Baraka from Mortal Kombat 11 in clay SculptureGeek Sessions Episode 4 (Jún 2022).


Komentáre:

 1. Odale

  And where is the logic?

 2. Columbo

  správna fráza

 3. Gare

  Podľa môjho názoru nemáš pravdu. Som si istý. Poďme o tom diskutovať.

 4. Udall

  Podľa môjho názoru sa mýlite. Poďme o tom diskutovať. Pošlite mi e -mail v PM, povieme.

 5. Stiles

  Súhlasím, je to vtipná informácia.

 6. Audwin

  Prepáčte, prekážalo mi to... U mňa podobná situácia. pozývam do diskusie. Napíšte sem alebo do PM.Napíšte správu