Vhodnosť

Stretch Cord cvičenie pre začiatočníkov

Stretch Cord cvičenie pre začiatočníkov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zvlnenie pásov odporu môže zosilniť vaše bicepsy.

Thinkstock Images / Stockbyte / Getty Images

Ak často cestujete a chcete mať na cestách nejaké cvičebné vybavenie, alebo radi cvičíte doma a priestor je obmedzený, odporové pásma ponúkajú praktické riešenie vašich fitness potrieb. Ako už názov napovedá, pri napínaní sa pás odporu stáva pevnejším, čo núti vaše svaly tlačiť alebo ťahať proti odporu skupiny. Ak chcete začať s dobrým začiatkom, začnite s novým základným programom odporových skupín s niektorými základnými cvičeniami.

Vysoké ťahy

Odporová páska s vysokým ťahom kopíruje verziu činky a zameriava sa na vaše plecia a svaly hornej časti chrbta. Postavte sa rovno s nohami o šírku ramien od seba a postavte sa na kruhový pás alebo na obidva konce rovného pásu. Držte stred pásu v oboch rukách na úrovni bokov. V prípade potreby nastavte pásmo tak, aby bolo napnuté. Zdvihnite a roztiahnite ruky tak, aby boli na vrchole vašich pohybov pred vašimi plecami. Vaše ruky by mali byť zhruba rovnobežné s podlahou a lakte smerovať od strán. Pauza asi na jednu sekundu a potom spustenie pásma pod kontrolou do východiskovej polohy.

Drepy

V drepe pracujú rôzne svaly, najmä vaše štvorhlavce, gluteus maximus a teľatá. Postavte sa vzpriamene, vstúpte do stredu pásky a držte jeden koniec v každej ruke. Posúvajte svoje ruky dostatočne vysoko, aby bola páska pevne spojená. Ak napríklad používate krátke pásmo, roztiahnite ruky nadol rukami po bokoch. Ak máte dlhú pásku, držte ruky vo výške ramien. Squat pomaly - nedovoľte, aby vás kapela rýchlo strhla dolu - kým vaše stehná nebudú zhruba rovnobežné s podlahou. Proti odporu kapely sa zdvihnite do východiskovej polohy. Kolená udržujte zarovnané s prstami na nohách, aby ste predišli zraneniu kolena.

Biceps kučery

Postavte sa rovno, vstúpte na pás a držte jeden koniec pásky v každej ruke, aby ste urobili kučery bicepsov. V páske by nemalo byť žiadne uvoľnenie, s rukami natiahnutými dole po bokoch. Vykonajte štandardný curlingový pohyb ohýbaním lakťov a zdvíhaním rúk smerom k pleciam. Počas cvičenia majte lakte na bokoch; Nedovoľte im posunúť sa o viac ako pár centimetrov vpred, keď zdvíhate ruky. Ruky pomaly spustite do východiskovej polohy.

Úvahy ostatných začiatočníkov

Americká vysoká škola športu medicíny odporúča, aby začiatočníci používali dlhé pásmo s rukoväťou na každom konci. Ak je to možné, nakúpte pásma s rôznymi úrovňami napätia na rôzne cvičenia a potom každú aktivitu priraďte k správnemu pásmu. Napríklad skupina s nadmerným napätím vám nedovolí dokončiť celý rozsah pohybu cvičenia. Ak kapela nie je dostatočne tesná, cvičenie bude príliš ľahké a nedostanete maximálny úžitok. Ideálne by malo byť cvičenie náročné na koniec pohybu, keď je pás natiahnutý na svoju maximálnu vzdialenosť. Vykonajte 20 opakovaní každého cvičenia s odporovým pásmom alebo sa obráťte na túto úroveň.Komentáre:

 1. Leyti

  Toto je vaše ruky!

 2. Kendrik

  Podľa mňa sa mýliš. Môžem to dokázať.

 3. Abdul-Malik

  Neviem.

 4. Dagal

  Správny! Úplne zdieľam tvoj názor.

 5. Yerachmiel

  ktorá rekvizita sa objaví, ktorá tamtá

 6. Vudolrajas

  Medzi nami je zrejmé. Navrhujem, aby ste sa pokúsili pozrieť na google.com

 7. Wulffrith

  Múdre dievča

 8. Oratun

  I am sorry, that I interfere, but it is necessary for me little bit more information.

 9. Fermin

  the very precious coin

 10. Nortin

  Myslím, čo to je - lož.Napíšte správu