Vhodnosť

Náhradky do pieskových vakov v drepe

Náhradky do pieskových vakov v drepeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pravidelné činky na dreve sú skvelou náhradou za vaky s pieskom.

David Rogers / Getty Images Šport / Getty Images

Výcvik s vakom s pieskom je efektívny spôsob cvičenia s minimálnym vybavením. Potrebujete iba vak na piesok a svoju vlastnú telesnú hmotnosť a môžete si zostaviť tvrdé cvičenie, ktoré zasiahne celé vaše telo a spochybní vašu základnú stabilitu a priľne viac, ako môže bežné cvičenie v telocvični. Ak ste hardcore tréner tenisových vakov, ale ocitnete sa bez dôveryhodného vybavenia, nebojte sa, pretože existuje veľa náhradníkov, ktoré môžete použiť na squatting.

Prineste na Barbell

Zadné drepy Barbell sú pravdepodobne najbežnejším vykonávaným drepom a spočívajú v odpočinku činky na lopatkách a pri drepe dole. Pri sáčku na piesok je však typ drepu, ktorý obyčajne vykonávate, zimák. V prípade squatového vreca s pieskom sa sila tréner Alex Zinchenko odporúča vykonať veľký ťah, aby sa vrecko s pieskom dostal z podlahy, objímal ho do hrude a v drepe. Pre činku zercher squat budete musieť nastaviť kolíky v elektrickom stojane alebo stojane na squat okolo výšky hrudníka, držte ruky pred sebou, lakte zasunuté do strán a podoprite tyč medzi predlaktiami a bicepsmi. Urobte krok späť, potom si podrepte dolu a zároveň udržiavajte činku v tejto polohe. Barbell zercher drepy vás núti držať vzpriamenejší trup a pevnejšie jadro ako bežné činky, poznamenáva Dave Tate z elitných fitness systémov.

Kráľ Kettlebells

Keď sedíte v pieskovom vaku, musíte mať hrudník a hlavu stále hore, aby ste predišli zaokrúhleniu chrbta. Ak chcete dosiahnuť rovnaký účinok v náhradnom squattingovom hnutí, prepnite na rýchlovarnú kanvicu. Držte jeden kanvica v obidvoch rukách priamo pred hrudníkom a podreďte si ho. Tréner Kettlebell Andrew Read odporúča, aby ste sa pokúsili vytlačiť kolená z lakťov, keď si budete drepnúť, aby ste túto techniku ​​napravili. Pre ešte tvrdšiu variáciu vyskúšajte predné podvaly s kotvami, ktoré držia v každej ruke jeden kotvový zvon vo výške ramien.

Najlepšie z telesnej hmotnosti

Drepy s telesnou hmotnosťou sú pre začiatočníkov najlepším spôsobom, ako sa naučiť techniku ​​drepu. Ak ste však vyspelejší a ocitnete sa nielen bez vrecka s pieskom, ale bez vybavenia, budete musieť nájsť spôsob, ako ich sprísniť. Mike Simone z časopisu „Men's Fitness“ odporúča squata Tabata s telesnou hmotnosťou. Za týmto účelom vykonáte čo najviac drepov telesnej hmotnosti za 20 sekúnd, odpočinok po dobu 10 sekúnd a opakovanie ďalších sedemkrát.

Kúzelná medicína

Medicinbal loptičky sú zábavným spôsobom, ako okoreniť váš tréning. Keď drepáte, držte loptu do hrude alebo ju stlačte von. Aby bol ťah náročnejší, vyskúšajte ho na jednej nohe alebo získajte partnera, ktorý bude pracovať a do každého drepu pridáte hod. Squat dole s loptou, dotknite sa ho na podlahu, postavte sa mocne, potom vykonajte priechod hrudníka k svojmu partnerovi a nechajte ich urobiť to isté. To zvyšuje dopyt po vašom kardiovaskulárnom systéme a privádza do obrazu aj vaše telo.