Vhodnosť

Najlepšie zdvih na chudnutie

Najlepšie zdvih na chudnutie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Motýľová mŕtvica spaľuje najviac kalórií, ale nemusí byť najlepšou mŕtvicou na chudnutie.

Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Pokiaľ ide o spaľovanie kalórií, nie všetky zdvihy plávania sú rovnaké. Napríklad motýľová mŕtvica spaľuje asi 900 kalórií za hodinu pre osobu s hmotnosťou 180 libier - takmer dvakrát toľko kalórií ako znak. Freestyle, alebo plazenie mŕtvica, spaľuje asi 800 kalórií za hodinu rýchlym tempom - približne rovnako ako prsia. To neznamená, že by ste si mali zvoliť úbytok hmotnosti na motýle; motýľ je technicky náročný a ťažko zvládnuteľný. Ak chcete spáliť viac kalórií, ako konzumujete, aby ste schudli, vyberte si mŕtvicu, ktorá vám umožní plávať dlhšie a rýchlejšie.

Udržiavanie hmotnosti mimo

Pravidelné plávanie - bez ohľadu na mŕtvicu, ktorú používate - nespôsobí chudnutie. Podľa Národných ústavov zdravia musíte spaľovať viac kalórií, ako konzumujete, aby ste schudli. Väčšina chudnutia je výsledkom konzumácie menšieho množstva kalórií, ale podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb existuje dôkaz, že jediný spôsob, ako udržať chudnutie, je prostredníctvom fyzického cvičenia, ako je plávanie, chôdza, jogging alebo jazda na bicykli.

Iné prínosy pre zdravie

Plávanie a sledovanie vašej stravy vám môže pomôcť nielen schudnúť, ale môže tiež zlepšiť celkové zdravie. Podľa odborníkov na lekárskej fakulte Harvard Medical School plávanie zlepšuje váš krvný tlak, hladinu cholesterolu, maximálny energetický výkon a ďalšie referenčné hodnoty kardiovaskulárneho zdravia. Pretože plávanie sa vykonáva v chladnom, plávajúcom prostredí, plavci netrpia ani búšením a zraneniami bežcov, takže plávanie je dobrou voľbou cvičenia pre ľudí, ktorí majú artritídu alebo trpia nadváhou.

Všetky úrovne schopností Vitajte

Na plávanie si nemusíte byť olympijským plavcom. Ak viete, ako plávať a dokážete urobiť základné ťahy, môžete si vytrvalo vytrvať svoju výdrž, až kým nekúpete viac ako 150 minút týždenne odporúčaných CDC na cvičenie. Ak dobre nekúpete, skúste vodu zabehnúť alebo šliapať po vode - činnosti, ktoré spaľujú viac ako 500 kalórií za hodinu, ale nevyžadujú si špeciálne zručnosti.

Sledujte, čo jete

Plávanie, dokonca ani hodinu denne motýľa, nezaručuje chudnutie. Podľa odborníkov na Columbijskej univerzite niektorí plavci priberajú na váhe vo forme chudej hmoty a niektorí plavci vôbec nestratia. Problémom môže byť opäť jedlo: plávanie vás vedie k hladom a ak plávate v studenej vode, po tréningu môžete mať tendenciu jesť viac, ako by ste mali.

Zoberte tempo

V konečnom dôsledku je najlepšou voľbou mŕtvice pre vás tá mŕtvica, ktorú si najviac užívate. Čím viac si cvičenie užívate, tým je väčšia pravdepodobnosť, že s ním budete pokračovať. A ak chcete schudnúť a udržať ho mimo, je dôležité nájsť mozgovú príhodu, ktorú môžete robiť dosť dlho na to, aby ste spálili kalórie, ktoré potrebujete na kompenzáciu príjmu. Zvýšením svojho tempa môžete tiež zvýšiť množstvo kalórií, ktoré spálite pri plávaní. Rýchle freestyle tempo spaľuje ďalších 300 kalórií za hodinu, čo je bežné tempo.


Pozri si video: Ako zlepšiť zhyby? Tipy, technika a cvičenia na lepší tréning zhybov. (Jún 2022).


Komentáre:

  1. Akinos

    What a useful topic

  2. Rasheed

    Samozrejme, je mi to ľúto, ale mohli by ste poskytnúť trochu viac informácií.

  3. Freeland

    Rád by som sa s vami porozprával o tejto otázke.Napíšte správu