Športové

Doplnkové hodiny plávania pre začiatočníkov

Doplnkové hodiny plávania pre začiatočníkov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Plávajúce pomôcky na plávanie, ako sú kickboardy a rezance, môžu vykĺznuť z rúk plavcov a nikdy by sa nemali používať namiesto PFD s certifikáciou pobrežnej stráže.

Ryan McVay / Phododisc / Getty Images

V hodinách plávania sa študenti všetkých vekových skupín a schopností naučia potenciálne záchranné zručnosti, ktoré sú tiež vynikajúcou formou aerobného cvičenia s nízkym dopadom. Väčšina začiatočných plávajúcich tried je rozdelená do skupín na základe schopností a veku a zvyčajne sa riadi osobitnými učebnými osnovami, napríklad YMCA, Americký červený kríž alebo Inštitút hviezdice. Mnohé z vyučovacích nástrojov používaných inštruktormi plávania v triede sú doplnky, ktoré môžu študenti použiť aj na precvičovanie mimo vlastnej triedy.

Kickboardy a ťahané bóje

Kopanie pri držaní na kope umožňuje plavcovi sústrediť sa na správnu formu každého daného kopu, zatiaľ čo buduje svalovú silu a vytrvalosť pre silnejší kop. Študent môže pomocou hracej plochy kopnúť, zatiaľ čo drží hlavu mimo vody, takže lepšie vidí a vypočuje tipy a návrhy svojich inštruktorov. Vytiahnuté bóje sa používajú rovnakým spôsobom na prácu so zbraňami. Ťažná bóje, ktorá sa nachádza medzi nohami plavca, umožňuje plavcovi sústrediť sa na správnu techniku ​​paže, pričom sa nemusí obávať alebo kopať.

Flotačné pomôcky

Niektorí poskytovatelia lekcií plávania používajú flotačné pásy alebo plávajúce bubliny, aby si vybudovali dôveru v študentov, ktorí sa učia základným schopnostiam plávania. Penové plávajúce rezance sa môžu tiež použiť na pridanú podporu pri učení sa, ako pádlovať na pažiach alebo pomôcť študentom, aby sa učili kopať do kickboardu. Záchranné vesty - osobné flotačné zariadenia s osvedčením Coast Guard alebo PFD - sa niekedy používajú počas plávacej hodiny na uľahčenie zavedenia plávania do hlbokej vody. Niektorí študenti, hoci sa možno naučili plávať v plytkej vode v bazéne, sa bojí vyskúšať kúpanie na hlbokom konci. Skúmanie hlbokého konca pri nosení záchrannej vesty je často užitočné pri prekonávaní tohto obav.

Plavecké okuliare

Dvojica dobre padajúcich plaveckých okuliarov je pravdepodobne najdôležitejším doplnkom na kúpanie, ktorý si môžete kúpiť. Plavecké okuliare by sa mali zmestiť pohodlne a mali by mať dobré tesnenie, ktoré nedovoľuje prenikaniu vody. Pretože zadržiavajú vodu mimo očí, ochranné okuliare pomáhajú pri aklimatizácii vody a prekonávaní strachu z ponorenia. Okuliare umožňujú študentom pozerať sa pod vodou, keď inštruktor preukáže zručnosť alebo rozloží schody na zručnosti, ktoré je ťažké vidieť z povrchu, ako je napríklad prevrátenie.

Plávať plutvy

Akonáhle budete plávať po šírke bazénu a ste pripravení začať plávať po dĺžke, môže váš inštruktor odporučiť plávať plutvy pre časť hodiny, aby vám pomohol vybudovať silu a vytrvalosť. Plávajúce plutvy, ktoré sa používajú v hodinách, majú oveľa kratšie čepele ako tie, ktoré sa používajú na potápanie a ľahko sa na ne nasúva. Plutvy sú vynikajúcimi nástrojmi, ktoré pomáhajú začínajúcim plavcom naučiť sa držať nohy v správnej polohe pre flutterové kopy, a mnohí plavci zistia, že použitie plutiev významne pomáha pri učení sa motýľového kopu.

Tipy a varovania

Skôr ako začnú triedy, začnite sa informovať u svojho poskytovateľa lekcií plávania, aby ste zistili, aké doplnky, ktoré by ste mali priniesť do triedy, pred nákupom predmetov, ktoré môžu byť odradené, ako sú napríklad spony na nos alebo masky na tvár. Poskytneme vám väčšinu vybavenia, ktoré použijete počas vyučovania, ale možno budete chcieť priniesť vlastné plavecké okuliare, ako aj plávajúce čiapky alebo niečo, čo počas vyučovania zabráni tomu, aby vám dlhé vlasy zostali mimo cesty. Opaľovací krém a chránič vyrážky alebo tričko na kúpanie sú vynikajúcim doplnkom k lekcii plávania pre ochranu pred slnkom, ak sa vaša trieda koná vo vonkajšom bazéne.Komentáre:

 1. Kajilar

  Nie je mi to jasné.

 2. Tojalrajas

  What a crazy thought?

 3. Edlyn

  Toto nie je ten prípad))))

 4. Eleuia

  aj tak

 5. Millen

  Príspevok odstránený

 6. Rinc

  likely yes

 7. Zeki

  Je mi ľúto, ale podľa môjho názoru sa mýlite. Som si istý. Dokážem to dokázať. Napíš mi v PM, hovorí s tebou.Napíšte správu