Vhodnosť

Stolička stolička Swiss Ball

Stolička stolička Swiss Ball


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Posedenie na švajčiarskej gule môže zlepšiť vašu kondíciu.

Obrázky značky X / Obrázky značky X / obrázky Getty

Švajčiarska loptička alebo cvičebná loptička je jedným z tých cvičebných pomôcok, ktoré nájdete takmer v každej telocvični az dobrého dôvodu - sú pomerne lacné a majú rôzne využitie. Jedno také použitie, okrem cvičenia, je ako kancelárska stolička. Vo vzrastajúcom trende švajčiarske gule nahrádzajú kancelárske stoličky poeplom v nádeji, že si zlepšia svoju kondíciu, keď sedia pri stole. Predtým, ako si vyrazíte stoličku na loptu, vziať do úvahy niekoľko vecí, aby ste zistili, ktorá je pre vás najlepšia.

Klady švajčiarskeho plesu

Vďaka švajčiarskej gule namiesto stoličky bude váš kancelársky priestor nielen trochu vyzerať bedrový, ale tiež môže pomôcť zlepšiť vašu kondíciu. Klinika Mayo poznamenáva, že sedenie na švajčiarskom plese môže povzbudiť dobré držanie tela, zvýšiť pevnosť tela a poskytnúť vám väčšiu slobodu pohybu, keď sedíte. Všetky z nich sú veľmi prospešné, ak trpíte bolesťou chrbta alebo ak máte tendenciu získať stuhnutý chrbát po celodennom sedení pri stole.

Nevýhody švajčiarskeho lopty

Švajčiarska lopta môže byť zábavné sedieť a podporovať jadro, ale môže to byť tiež nebezpečenstvo. Pretože švajčiarska lopta je skutočne loptou, má tendenciu hádzať. To v kombinácii s nestabilitou lopty môže viesť k riskantnému pracovnému dňu, najmä počas tohto poludňajšieho prepadu, keď nemusíte byť na vrchole svojej hry. Podľa amerického ministerstva zdravotníctva USA aktívne sedenie, ako napríklad sedenie na švajčiarskej gule, zvyšuje mieru únavy svalov v dôsledku neustálej náročnej rovnováhy. Nedostatočná podpora chrbta a paží na gule môže zvýšiť únavu svalov, čo vedie k bolesti chrbta do konca pracovného dňa. Zatiaľ čo švajčiarske gule prichádzajú v rôznych veľkostiach, nie sú nastaviteľné.

Výhody stolného kresla

Stolová stolička poskytuje vášmu telu stabilnú podporu po celý deň. Ergonomicky navrhnuté stoličky by mali správne umiestniť vaše telo, aby sa znížilo napätie v kĺboch ​​a svaloch. Centrum chrbtice UCLA navrhuje, že podpora chrbta je nevyhnutná na minimalizáciu zaťaženia a namáhania chrbta. Tento typ podpory nájdete v dobrej stoličke. Väčšina stoličiek je nastaviteľná, čo vám dáva možnosť prispôsobiť ich do perfektnej výšky. Ak náhodou zaspíte pri stole, stolička vám pomôže udržať si svoje miesto v bezpečí.

Nevýhody stoličky

Stolná stolička vám umožňuje mať zlé držanie tela a obloženie alebo prepadnutie chrbta, keď sedíte pri stole. Nevýhodou môže byť aj podpora, ktorú poskytuje stolička, pretože vaše telo nemusí aktívne sedieť a udržiavať si polohu. Ak nemáte luxus kvalitnej dobre vybavenej stoličky, vaša stolička by mohla byť veľmi nepohodlná a do konca dňa by vás mohla zostať tuhá a boľavá.

Dôležité informácie

Švajčiarske gule a stoličky majú klady aj zápory. To, čo dobre funguje pre vášho spolupracovníka, nemusí byť pre vás také dobré. Ak máte akékoľvek problémy s pohybovým ústrojenstvom alebo ste v minulosti utrpeli zranenia chrbta alebo bedra, lopta vám nemusí poskytnúť dostatočnú podporu. Ak si nie ste istí, s čím ísť, urobte to tak, aby ste ich vyskúšali pred tým, ako sa pustíte do jedného alebo druhého. Alebo radšej ako výber jedného, ​​udržujte svoje pracovné dni vzrušujúce a vymeňte si „stoličku“ po celý deň alebo týždeň. Možno používajte stoličku ráno a guľôčku po obede alebo striedavo každý druhý deň.


Pozri si video: NESEDA návod na používanie (Jún 2022).


Komentáre:

 1. Somerton

  And I believe her !!!

 2. Barr

  Thank you for posting, if possible, try to reflect new trends in this topic in the future.

 3. Hanlon

  Prepáčte, je to preč

 4. Patten

  I am sorry, it not absolutely approaches me. Kto iný, čo môže pustiť?Napíšte správu