Športové

Tipy na schudnutie rýchlo pre boxerov

Tipy na schudnutie rýchlo pre boxerovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vykonanie typického boxerského tréningu vám pomôže udržať sa vo forme.

Jupiterimages / Comstock / Getty Images

Či už ste amatérsky boxer, ktorý si len tak príležitostne užívá šport, alebo profesionál, ktorý dúfa, že sa stane menom domácnosti, starostlivé sledovanie vašej váhy môže byť rozdielom medzi víťazstvom a porážkou v ringu. Aj keď vaše bežné cvičenie v boxe hrá kľúčovú úlohu pri ovládaní vašej hmotnosti, môžete sa rozhodnúť, že prídete o pár kíl, ak sa rozhodnete pre zníženie hmotnosti. V tomto prípade je možné schudnúť rýchlo pomocou niekoľkých metód.

Cestné práce

Len málo boxerov sa nadchne pri vyhliadkach na pravidelnú prácu na cestách, oveľa menej na zvyšovanie sumy, ktorú minú za búranie chodníka. Práca na ceste je však nevyhnutná nielen na vybudovanie kardiovaskulárnej výdrže pri dlhých bojoch, ale je tiež účinným spôsobom, ako schudnúť. Pred zvýšením objemu práce na cestách, ktorú v súčasnosti vykonávate, sa poraďte so svojím trénerom. Viac behu spáli viac kalórií, ale nechcete schudnúť na úkor sily. Ak napríklad jazdíte trikrát týždenne, tréner vám môže navrhnúť pridať ešte jeden deň práce na cestách.

Kardiovaskulárny tréning

Niektorí školitelia obhajujú popri práci na cestách pravidelný kardiovaskulárny výcvik pre boxerov, ktorí musia schudnúť. Toto školenie môže mať mnoho podôb, vrátane jazdy na stacionárnom bicykli alebo joggingu na bežeckom páse v telocvični. Ak chcete spáliť kalórie bez toho, aby ste sa príliš vzdialili od tréningu v boxe, skúste predĺžiť množstvo času, ktorý strávite skákaním cez švihadlo a tieňový box. Každé cvičenie nielen spaľuje kalórie rýchlo, ale tiež vám pomáha rozvíjať rýchlosť chodidiel a základné vlastnosti boxu.

Boxerské vŕtačky

Box je fyzicky náročný šport, ktorý spaľuje kalórie vysokou rýchlosťou, aby vám pomohol udržať si kondíciu. Ak ste ťažší, ako by ste chceli, jednoduchá metóda chudnutia je zväčšiť dĺžku alebo frekvenciu boxerských cvičení. Typické cvičenie zahŕňa zasiahnutie ťažkej tašky, prácu s trénerom, ktorý má na sebe zaostrovacie vankúšiky a dokonca aj nejaký zápas. Každý prvok spaľuje dostatok kalórií, aby ste mohli schudnúť jednoduchým zdokonaľovaním svojich schopností.

Tvorba váhy

Aj keď pravidelné boxerské cvičenie je efektívny spôsob, ako spáliť dostatok kalórií na schudnutie a udržanie tvaru, budete musieť schudnúť veľmi rýchlo, ak súťažíte v športe. Boxeri musia pred zápasom odvážiť určitú hmotnosť, a ak ste v čase váženia ťažký, je bežnou praxou doniesť si saunový oblek a energicky cvičiť, aby sa stratila váha vody. Ak tak urobíte, je to zdravotné riziko, ale boxeri zvyčajne schudnú týmto spôsobom pod dohľadom lekára a rehydratujú okamžite po vytvorení hmotnosti.