Vhodnosť

Ako tónovať plávaním

Ako tónovať plávaním


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ručné lopatky zvyšujú odolnosť vášho tela k posilňovaniu svalov.

Jupiterimages / Pixland / Getty Images

Plávanie po dobu najmenej 20 minút niekoľkokrát týždenne nie je len skvelé kardiovaskulárne cvičenie, ale vstavaný odpor vody je vynikajúci aj na tónovanie svalov v pažiach, ramenách, jadre a nohách. Kick s kickboardom vám umožní zamerať vaše tonizujúce úsilie na spodnú časť tela a môžete použiť sťahovacie bóje na tónovanie svalov ramien a paží. Účinok prirodzenej odolnosti vody môžete tiež vylepšiť pridaním plutiev, ručných pádiel, plávaním rukavíc, činiek alebo potiahnutím na svoje plávanie.

1.

Kick s kickboard pre časť vášho warm-up a cooldown a pridať niekoľko sád vŕtačky na cvičenie na ďalšie tón a posilnenie svalov v nohách. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď si kopnete z bokov, kolená zostanú rovné, ale nie zamknuté, pružné členky a prsty na špičkách.

2.

Maximalizujte tonizujúce účinky odolnosti vody tým, že budete nosiť plutvy, zatiaľ čo vy budete kopať flutter alebo delfíny s kickboardom alebo pri plávaní súpravy freestyle, backstroke a butterfly. Plutvy nielen zvyšujú odolnosť vášho kopacieho úsilia, ale môžu tiež pomôcť plavcom vyvinúť efektívnejší kop, pretože plutvy tlačia vaše nohy do správnej polohy pre kopanie.

3.

Zamerajte svoje tonizujúce úsilie na svaly na hornej časti tela ťahaním niektorých súprav pomocou sťahovacej bóje držanej medzi stehnami. Ťahová bója, tiež nazývaná plavák, je obvykle vyrobená z peny. Plávanie s ťažnou bójou vám umožňuje sústrediť sa na to, ako používať vaše ruky na poháňanie vašej mŕtvice bez obáv z vášho kopu.

4.

Počas ťahacích súprav si dajte pár ručných pádiel alebo rukavice na kúpanie, aby ste zvýšili odolnosť, alebo ich používajte pri plávaní celého zdvihu. Pádla na ruky a rukavice na plávanie ponúkajú odolnosť pre ďalšie tónovanie svalov chrbta, ramien a paží.

5.

Pridajte si na zápästie a členky závažia špeciálne navrhnuté na použitie vo vode, aby ste zvýšili intenzitu cvičenia. Tento zvýšený odpor vám môže pomôcť spáliť viac kalórií pri tónovaní a budovaní svalov.

6.

Počas plaveckého tréningu noste odporový odev alebo odporový pás, aby ste dosiahli celkový tónový efekt. Plávanie s ťažným pásom - ťahanie vznášajúceho sa, váženého lopty alebo padáka za vami - vám tiež môže pomôcť zlepšiť celkový zdvih, pretože vás „ťahá“ dozadu, ak je váš úlovok alebo ťah neefektívny.

Potrebné veci

 • kickboard
 • Potiahnite bóje
 • Ručné pádla
 • Plávajte rukavice
 • Plávať plutvy
 • Závažia na zápästie a členky
 • Potiahnite pás

Zdroje (1)Komentáre:

 1. Corann

  Súhlasím, užitočná miestnosť

 2. Quincey

  Ideálne

 3. Nentres

  Veľmi užitočná otázkaNapíšte správu