Vhodnosť

Cvičenia Tricep z lat pulldown


Lat latt má viacnásobné použitie.

Obrázky Karl Weatherly / Photodisc / Getty

Pulldown Lat je štandardným vybavením aj v tých najmenších cvičebných zariadeniach. Bežne používané na spevnenie chrbta nie je obmedzená rozťažnosť obmedzená iba na jedno cvičenie. Postavením namiesto sedenia a zmenou pozícií rúk môžete zmeniť pulldown stroj na efektívny tricepsový nástroj.

Prejdi bar

Latná pulzná lišta sa dá identifikovať podľa jej dĺžky. Najdlhšia z tyčí príslušenstva pre lanové cvičebné stroje, lat bar umožňuje rôzne úchopy od takmer k šírke. Je to rovná tyč, ktorá sa nakláňa nadol na oboch koncoch. Má miesto v strede lišty s otvorom, do ktorého vložíte sponu na pripojenie ku káblovému stroju. Textúra tyče môže byť hladká alebo drsná v závislosti od výrobcu.

Perfektné tlačidlá

Tricepsové pushdowny sú koncentrované jednorázové cvičenie. Pripevnite lištu lat 'k hornej kladke. Najskôr vyberte odpor svetla, až kým nevylepšíte svoju formu, a potom vyberte odpor, ktorý môžete tlačiť osem až 12krát pre jednu až tri sady. Postavte sa asi 1 stopu od stropného nadstavca. Narovnať chrbticu a zdvihnúť hrudník pre dobré držanie tela. Držte palicu tak, aby vaše dlane smerovali nadol a šírka ramien od seba. Ohnite lakte a ruky pevne priložte k bokom. Vydýchnite a zatlačte na západku, až kým nebudú vaše ruky rovné, bez zaistenia lakťov. Nadýchnite sa a ohnite lakte, aby ste sa vrátili do východiskovej polohy.

Prevrátiť

Tricepsová zmluva, keď natiahnete ruky. Ďalším spôsobom použitia lat pulldown baru s predĺžením triceps je obrátenie dlaní hore. Dlane držte na lat latte s dlaňami hore a približne v šírke ramien od seba. Lokty umiestnite vedľa seba a smerujú nadol. Vydýchnite a zatiahnite za lištu, až kým nie sú vaše ruky rovné, ale nie sú zaistené v lakťoch. Nadýchnite sa a vráťte sa do východiskovej polohy.

Rozvrh tréningu

Triceps je menšia svalová skupina a dobre reaguje na dôsledný tréning. Vyberte množstvo rezistencie, ktoré spôsobuje únavu svalov pre posledné dve opakovania každej z vašich 8 až 12 opakovaní. Zamerajte sa na dokončenie troch sád s odpočinkom jednej minúty medzi tým. Odložte si ruky deň po cvičení. Tricepsové cvičenie môžete vykonávať dva alebo tri dni v týždni.

Pozri si video: How To: Lat Pulldown. 3 GOLDEN RULES (Jún 2020).