Vhodnosť

Cvičenie na chudnutie hornej časti paže

Cvičenie na chudnutie hornej časti pažeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Horné rozšírenia efektívne zacieľujú vaše tricepsy.

Obrázky značky X / obrázky Stockbyte / Getty

Ak sa vaše ramená naďalej vlnia zbohom dlho potom, čo ste sa zastavili, možno je na čase zmierniť sa tým krútením. Prebytočný tuk má tendenciu sa usadzovať v zadnej časti horných ramien a obvykle trápi ženy. Okrem zdravého stravovania môže cvičenie pomôcť zredukovať vaše telo vrátane horných ramien. Keď sú kolísavé kúsky preč, zostanú vám tónované, štíhle ramená, ktoré budú počas horúcich letných mesiacov najlepším doplnkom.

Arm-Intense Cardio Cvičenie

Na stratu jednej libry tuku týždenne je potrebný deficit 500 kalórií denne. Robiť 150 až 300 minút mierneho kardio týždenne môže spáliť kalórie a pomôže vám akumulovať tento deficit. Aj keď väčšina kardio zapája vaše dolné telo, zapojenie hornej časti tela súčasne môže spáliť viac kalórií. Zvážte kúpanie kôl s prsným alebo predným lezením, hojdačky pri švihaní sem a tam počas svižných prechádzok, šliapanie na eliptickom stroji s pohyblivými rukoväťami, hranie pretekov alebo absolvovanie triedy kardio-kickbox.

Kliešte na upevnenie

Kliešte môžu byť súčasťou dvojtýždňového cvičenia na silový tréning celého tela, ktoré vám pomôže schudnúť a posunúť sa; svalové tkanivo spaľuje viac kalórií ako tuk, aby sa udržalo samo a zaberá tiež menej miesta. Výskum sponzorovaný Americkou radou pre cvičenie ukazuje, že trojuholníkové kliny najúčinnejšie pracujú s vašimi tricepsmi. Počas týchto kľučiek sú vaše ruky blízko seba, takže palce a ukazováčky môžu na podlahe tvoriť trojuholník. Pri znižovaní a tlačení tela zostávajú lakte zastrčené vedľa strán, aby sa zdôraznila chrbát vašich paží. Vykonajte tri sady 8 až 12 opakovaní.

Poklesy pre vaše Triceps

Všetko, čo potrebujete, je robustná platforma, ktorá môže byť čokoľvek od stoličky po lavicu. Toto cvičenie zdôrazňuje vaše tricepsy a rovnako ako kliešte využíva na rezistenciu svoju vlastnú telesnú hmotnosť. Keď sedíte na plošine, položte ruky na predný okraj sedadla tak, aby prsty smerovali dopredu. Potom chodte chodidlami dopredu, až kým zadok nebude sedieť. Ohnutím lakťov dozadu môžete namočiť zadok smerom k podlahe. Keď sú vaše paže blízko k rovnobežnej podlahe, zatlačte sa späť k východiskovému bodu. Urobte to osem až 12 krát a dokončite až tri sady.

Cvičenia s rozšírením Triceps

Zakaždým, keď si narovnáte lakte, zapojíte svoje tricepsy. Pridaním odporu vo forme činky môžete efektívne pôsobiť na chrbát horných ramien. Napríklad pri státí alebo pri sedení s predĺžením triceps uchopíte horný koniec činky a podržíte ho nad hlavou pomocou predĺžených ramien. Potom natiahnite lakte o 90 stupňov a znížite váhu za hlavou, než roztiahnete lakte a zatlačíte závažie späť do počiatočného bodu. Práca si cestu až k tomu tri sady osem až 12 opakovaní.

Cvičenia na posilnenie Bicepsu

Aby ste si udržali rovnováhu svalov v horných ramenách, musíte tiež bicepsy opracovať. Vaše bicepsy zapadnú, keď ohnete lakte, a môžu sa s nimi pracovať s rovnakým rozsahom pohybu. Zahrňte cvičenia, ako sú kučery bicepsov, kučery kladív a kučery na kazateľovi alebo na lavici. Všetky tieto cvičenia sa zameriavajú na vaše bicepsy trochu inak; väčšina oblúkových variácií sa dá urobiť pomocou činiek, činky alebo lanovky s nízkou kladkou. Činky sú ideálne, pretože vám umožňujú striedať ruky alebo pracovať naraz. Cieľom je dokončiť osem až 12 opakovaní a dve až tri sady každého cvičenia.


Pozri si video: Super efektívne cvičenie zamerané na štíhle ruky a vypracované ramená (August 2022).