Vhodnosť

Ako správne používať Ab Lounge


Ab Lounges sa pripojili k radom zariadení na predaj v garáži, ktoré cirkulujú z jedného páru rúk do druhého, až kým sa niekto nerozhodne skutočne odpáliť prach a zlomiť pot. Samotný Ab Lounge sa podobá iba bizarne vyzerajúcemu ležadlu a Tony Little - tvorca Ab Lounge - bol známy tým, že propagoval jeho používanie ako stoličky, keď nie ste v práci. Jeho primárnym účelom je však poskytnúť vám náročný tréning brucha v krátkom čase - ideálny pre zaneprázdnených profesionálov.

Prekročte cez Ab Lounge, aby ste ho obkročili a smerovali k opierke na nohy. Pri sedení a položení obidvoch nôh na opierku na nohy vydržte stabilné bočné držadlá Ab Lounge. Vaše päty by mali pohodlne spočívať na opierke nôh s nohami úplne vysunutými, ale nie zaistenými. Ak to tak nie je, postavte sa a nastavte opierku na nohy. Uvoľnite poistný gombík na podpere opierky, nastavte opierku do lepšej polohy, potom utiahnite blokovací gombík a posaďte sa znova.

Dosiahnite hlavu a uchopte rukoväte vedľa alebo nad hlavou v závislosti od toho, aký model spoločnosti Ab Lounge máte. Nadýchnite sa a ľahnite si, otočte byt Ab Lounge.

Držte rukoväte a vydýchnite, keď stlačíte abs, „drví sa“ späť do polohy na sedenie. Týmto sa dokončí jedno opakovanie.

Zamerajte sa na osem až 12 opakovaní, keď ste prvýkrát pracovali s Ab Lounge. To je zvyčajne dosť pre akékoľvek všeobecné silové cvičenie, ale ak dokážete urobiť viac ako 12 opakovaní s dobrou formou, choďte do toho a budujte vytrvalosť vykonaním viacerých opakovaní. Ab Lounge neponúka nastaviteľný odpor, takže opakovanie je jediný spôsob, ako urobiť cvičenie náročnejším.

Pridajte krútenie, aby ste svaly pracovali po stranách vašej brucha - šikmo. V ležiacej polohe otočte boky doprava - približne o 30 až 45 stupňov. V tejto polohe vykonajte ďalšiu skupinu „drví“, aby ste zapadli do týchto šikmín. Akonáhle budete hotoví s touto stranou, otočte boky doľava a zopakujte postup na druhej strane svojich šikmín.

Použite Ab Lounge na uspokojivý úsek brucha. Len ležte naplocho na Ab Lounge, ruky rovno nad hlavou a nohy rovno. Uistite sa, že sa natiahnete do bodu napätia, nie bolesti; ak Ab Lounge poskytuje príliš veľkú časť, môže byť pohodlnejšie urobiť ten istý úsek, ležiaci naprieč cvičebnou loptou.