Vhodnosť

Ako získať V svaly blízko bokov na ženy


Tvarovanie pásu Adonis vyžaduje tvrdú prácu a disciplínu.

Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Niektoré ženy sa zdajú byť požehnané dokonalým bruchom a hlbokou priehlbinou, ktorá klesá z bokov. Tento sval v tvare písmena V, tiež známy ako pás Adonis, začína u vašich bedrových kostí a beží diagonálne, až kým sa každá strana nestane v oblasti panvy. Nemusíte byť geneticky nadaní s dokonalou postavou - V rez môžete dosiahnuť prísnou diétou a agresívnym tréningovým programom zameraným na svaly dolných brušných svalov a vonkajšie šikmy.

Začnite s Cardio

Pridajte do svojho tréningového programu najmenej 30 minút aeróbnej aktivity a postupujte podľa zdravej stravy s nízkym obsahom tuku. Tým sa zbaví telesný tuk, ktorý zvýrazní brušné svaly. Ak máte nadbytočný tuk na tele, najmä na bránici, nikdy neuvidíte definíciu svalov v oblasti brucha. Držte sa avokáda, olivového oleja a mandlí na tukové zdroje, pretože tieto jedlá môžu pomôcť znížiť vaše brušný tuk, ak ich budete jesť s mierou.

Zahrnúť zvyšky nôh

Leží ležiace nohy vyvoláva. Ľahnite si na podlahu s rukami pri bokoch a dlaňami smerujúcimi k podlahe. Udržujte nohy natiahnuté a čo najpriamejšie - kolená môžu byť mierne ohnuté, ale nie zablokované - a nohy zdvíhajte, až kým nie sú kolmé na trup. Držte pozíciu na sekundu a pomaly sklopte nohy k podlahe. Opakujte cvičenie 15 až 20 krát, aby ste dokončili súpravu, a zamerajte sa na dokončenie troch úplných súprav.

Skúste odmietnuť drtí

Vykonajte poklesky drví. Začnite ležaním na ploche na klesacej lavici, pričom vaše nohy sú bezpečne umiestnené pod chráničmi nôh. Ruky držte za hlavou a pomaly zdvíhajte celé hornej časti tela z lavice a krútte sa smerom ku kolenám. Keď pocítite, ako sa vaše brušné svaly sťahujú, a pozvoľna spúšťajte svoje telo do východiskovej polohy, pózujte na chvíľu. Vyplňte tri sady 15 až 20 opakovaní.

Twist It

Naučte sa úpadok Ruska. Posaďte sa na lavicovú lavicu s nohami pripevnenými pod labkami. Nakloňte sa čo najviac, aby ste cítili, ako sa vaše brušné svaly napínajú a zároveň držte chrbát rovno. Ruky položte spolu s roztiahnutými rukami pred vami a začnite krútením trupu doľava a potom doprava. Toto je jedno opakovanie. Vykonajte tri sady 15 až 20 opakovaní.

Položky, ktoré budete potrebovať

 • Cvičebná podložka

 • činka

 • Odmietnuť lavicu

  • Tip

   • Tieto cvičenia absolvujte štyrikrát až päťkrát týždenne. Zvýšte váhu o 5 libier každé dva týždne, pokiaľ si dokážete udržať správnu formu.

   Výstraha

   • Pred začatím akéhokoľvek fitness programu sa poraďte so svojím lekárom. Doprajte si veľa odpočinku medzi cvičeniami, aby sa vaše telo mohlo správne zotaviť, najmä ak sa začnete cítiť opotrebovaní alebo sa vyčerpáte ľahšie ako obvykle. Ak začnete pociťovať nepríjemné pocity v chrbte, urobte si chvíľku odpočinku a potom pokračujte. Ak nepohodlie pretrváva alebo sa zhoršuje, prestaňte cvičiť a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.