Vhodnosť

Čo je potrebné nosiť do triedy libry


S Pound, čím viac postoj, tým lepšie.

Photodisc / Photodisc / Getty Images

Predstavte si to - namiesto toho, aby ste robili obvyklú kombináciu kardio a sochárskych kombinácií, pracujete s váženými paličkami a tónom postoja. To je myšlienka Pound, čo je cvičenie, pri ktorom nasmerujete svoju vnútornú rockovú hviezdu, zatiaľ čo vykonávate typický silový tréning a kardio pohyby, aby vypracovali pot. Ak ste sa už prihlásili do triedy, pripravte sa na nosenie správneho typu oblečenia a obliekania časti.

Vrcholy

Keď idete do triedy Pound, budete určite potrebovať nosnú športovú podprsenku, preto hľadajte tú, ktorá umožňuje plný rozsah pohybu a zároveň vám pomáha cítiť sa pohodlne. Pokiaľ ide o vrcholy, blog Pound neodporúča výrobu voľného tanku zo starého tričká alebo hľadanie historických koncertných tričiek. Budete potiť búrku, takže výkonnostné látky vám môžu pomôcť zostať v suchu, keď vyrazíte na najnovšie hity.

Dna

Podľa blogu Libra nikdy nemôžete vlastniť príliš veľa párov legín čierneho tréningu. Capri-length vám pomôže udržať vás v pohode, ale môžete nosiť akékoľvek spodky, ktoré vám pomôžu cítiť sa pohodlne a umožňujú vám skočiť a pretiahnuť sa. Vyhľadajte nohavice, ktoré obsahujú určité percento lycry alebo spandexu, aby ste sa mohli ľahko pohybovať.

Obuv

Pri návšteve triedy Libra plánujte nosenie podpornej obuvi. Budete potrebovať podporu pre skákanie a vykonávanie bočných pohybov, ktoré sú súčasťou repertoáru triedy. Cross-trainers sú pravdepodobne najlepšia stávka, pretože topánky špecifické pre kardio nemusia mať potrebnú podporu bok po boku. Myslite na Libru ako na zmiešanú triedu a noste rovnaký druh obuvi, akú by ste nosili v sochárskej a kardio triede. Aj keď niektoré z pohybov sú podobné Pilatesovi, nemali by ste zostať naboso.

Tušenie

Keď sa obliekate za libru, choďte na odlesk a osobnosť. Vysokoenergetické cvičenie je založené na paličkách, hlasnej hudbe a atmosfére večierku, takže nezáleží na tom, čo budete nosiť, pokiaľ budete v pohode. Z nahlas. grafické nádrže k vašim obvyklým cvičebným chlapom, jediné kusy, ktorým by ste sa mali vyhnúť, sú obmedzujúce vrcholy a spodky, ktoré obmedzujú váš pohyb a osobnosť na podlahe telocvične.