Vhodnosť

Cvičenie na zvýšenie pevnosti ženských zbraní

Cvičenie na zvýšenie pevnosti ženských zbraní


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ricepsy Triceps môžu spevniť chrbát hornej časti paže.

Thinkstock Images / Stockbyte / Getty Images

Zadná časť horných ramien je častou ženskou problémovou oblasťou, najmä po menopauze alebo ak vediete neaktívny životný štýl. Nárast hmotnosti môže mať za následok obávaný podpazušie podpazušia, ktoré vás nosí celoročne košele s dlhými rukávmi. Cvičením tricepsov - trojhlavého svalu, ktorý zaberá dve tretiny hornej časti paže - môžete túto oblasť spevniť a definovať, aby ste mohli počas horúcich letov pohodlne športovať bez rukávov.

Cvičenia s voľnými váhami

Svoje tricepsy môžete spracovať pomocou činky alebo činiek. Druhá možnosť môže byť pohodlnejšia, pretože umožňuje pracovať naraz jednu ruku. Cvičenia môžu zahŕňať tricepsové rozšírenia a kickbacky. Vyžadujú, aby ste natiahli a ohli lakte tak, aby smerovali na chrbát horných končatín. Môžete to urobiť pri státí alebo sedení s činkou v ruke s natiahnutou rukou nad hlavou; môžete sa ohnúť dopredu od pásu a zatlačiť činku dozadu; alebo môžete stáť vzpriamene s rukami natiahnutými nad hlavou a zároveň držať činku v rukách. Potom si ohnite lakte a znížte váhu za hlavu skôr, ako ju zdvihnete.

Cvičenie so strojmi

Stroj triceps a stanica vysokovýkonných kladiek by sa mali stať vašimi najlepšími priateľmi v telocvični. Stroje Triceps vyžadujú, aby ste si ohli a roztiahli lakte stlačením a zdvihnutím pák proti zvolenému odporu. Triceps môže tiež pracovať kladka s vysokým lanom s riadidlami alebo lanovým nadstavcom. Keď ste v rozdelenom postoji, natiahnite lakte potiahnutím riadidiel alebo povrazov od úrovne hrudníka po stehná, a to všetko pri práci proti zvolenému odporu.

Cvičenie s telesnou hmotnosťou

Ak nemáte prístup k voľným váham alebo strojom, použite svoju telesnú hmotnosť ako odpor. Trojuholníkové kliešte a ponory môžu vaše tricepsy efektívne fungovať podľa Americkej rady pre cvičenie. Počas zasunutia trojuholníka sa vaše palce a ukazovacie prsty dotýkajú a tvoria na zemi trojuholník. Počas klieští zostávajú lakte zastrčené vedľa seba. Pre menšiu výzvu urobte kliešte na kolenách. Ak chcete robiť poklesy, vystrelte zadok dopredu, mimo okraj stoličky alebo lavice. Uchopte okraj sedadla tak, aby vaše prsty smerovali dopredu, a ohnite zadok hore a dole nad podlahu ohýbaním a roztiahnutím lakťov.

Pracovné Biceps

Vaše bicepsy tvoria jednu tretinu vašich ramien. Zaoberajú sa každodennými činnosťami, napríklad vyberaním koša a prepravovaním potravín. Aj keď je to často oblasť tricepsov, ktorá je pre ženy problematická, práca bicepsu môže vyplniť vaše ruky a vytvoriť lichotivú svalovú rovnováhu. Vykonajte krútenie bicepsov pomocou činiek, činky alebo stroja. Počas tohto cvičenia ohnete lakte vedľa svojich strán a dáte ruky od úrovne stehien smerom k ramenám. Ak nemáte prístup k hmotnostiam, zvážte použitie odporovej fľaše s vodou alebo plechovky s potravinami.

Čo je potrebné zvážiť

Pred cvičením na silový tréning vždy zohrejte kardio s nízkou intenzitou. Posilnite svoje svaly najmenej dvakrát týždenne podľa odporúčaní Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb. Navrhujú tiež dokončiť dve až tri sety a osem až 12 opakovaní každého cvičenia a použiť dostatočný odpor, takže vaše posledné opakovanie je posledné, ktoré môžete urobiť so správnou formou. Vykonajte tiež 150 až 300 minút mierneho kardio týždenne, najmä ak potrebujete stratiť nadbytočný tuk pokrývajúci svaly v náručí.Komentáre:

  1. Kitchi

    Celkom správne! I like this idea, I completely agree with you.

  2. Cavan

    A aj to sa stáva :)

  3. Stanbeny

    A woman wants a lot, but from one man, and a man wants one, but from many women. You have one good thing: that divides the butt to the butt. Frequent woman Smoking is harmful, drinking is disgusting, but dying healthy is a pity The inscription under the stop-valve in the subway train: If you feel lazy to go, pull this fucking thing. We didn't finish at the universities !!! Do not unbutton your trousers on someone else's mouth! Win95 is like an airplane - sick, but nowhere to go! Fenita fucking comedyNapíšte správu