Výživa

Weight Watchers Online Diet Program


Organizácia Weight Watchers sa zasadzuje za lepšie rozhodovanie pri výbere jedla.

BananaStock / BananaStock / Getty Images

Dosiahnutie a udržanie zdravej váhy môže pomôcť predchádzať chronickým chorobám súvisiacim s hmotnosťou. Ak zápasíte so svojou váhou, patríte medzi rastúce percento Američanov. V roku 2010 bolo podľa informačnej siete na kontrolu hmotnosti približne 68 percent dospelých v Spojených štátoch považovaných za obéznych alebo obéznych. Weight Watchers je osvedčený poskytovateľ služieb na chudnutie. Spoločnosť navrhla svoj online program, aby poskytla pohodlnejší spôsob, ako schudnúť vlastným tempom.

The Lowdown

Program Weight Watchers umožňuje členom jesť širokú škálu jedál a môže sa pochváliť tým, že žiadne jedlo nie je mimo limitov. Namiesto toho je každému jedlu pridelené číslo, ktoré sa nazýva hodnota PointPlus. Na základe veku, hmotnosti a pohlavia dostanú účastníci cieľ PointPlus, aby zostali v každom dni. Rovnako ako väčšina stratégií na reguláciu hmotnosti je cieľom programu Weight Watchers vytvoriť kalorický deficit - to znamená, že spotrebúva menej kalórií, ako potrebuje vaše telo.

Všetko je online

Program Weight Watchers Online poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na internete. Program nevyžaduje, aby účastníci jedli určité potraviny. A nemusíte mať pri sebe brožúry alebo listy papiera, aby ste si ich mohli počas cesty odznačiť. Program je navrhnutý pre pohodlie a poskytuje plán príručky a prístup k databáze s 161 000 jedlami a 3 800 receptami. Podľa webových stránok Weight Watchers Online môžete plán vyladiť podľa svojich potrieb. Program obsahuje online nástroje, ktoré vám pomôžu sledovať vaše jedlo a cvičenie, aby ste mohli mapovať svoj pokrok.

Ide to s vami

Online plán Weight Watchers je zameraný na ľudí so zaneprázdneným životným štýlom. Využíva moderné technológie, ktoré vám pomôžu zostať na správnej ceste s vašimi cieľmi v oblasti chudnutia. Medzi mnohé dostupné mobilné aplikácie patrí snímač čiarových kódov, ktorý vám umožňuje naskenovať produkt v obchode s potravinami a okamžite získať jeho hodnotu PointsPlus. Keď podvádzate, mobilný cheatový list poskytuje možnosti priateľské k plánu.

Cena a posúdenie

Štandardný mesačný program od roku 2013 stojí 48,90 dolárov za prvý mesiac a 18,95 dolárov za každý ďalší mesiac, podľa webovej stránky Weight Watchers. Nezabudnite, že ceny sa môžu kedykoľvek zmeniť. Vedci z University of Colorado skúmali efektívnosť sprístupnenia Weight Watchers príjemcom Tennessee Medicaid. Účastníci stratili v priemere takmer 2% svojej pôvodnej váhy. Asi 23 percent účastníkov stratilo 5 alebo viac percent svojej pôvodnej telesnej hmotnosti. Výsledky boli uverejnené v januárovom čísle „Vestníka všeobecného vnútorného lekárstva“.

Pozri si video: Everything You Need To Know About Weight Watchers Program. WW Wellness That Works (Septembra 2020).