Vhodnosť

Ako cvičiť svoje Abs v bazéne

Ako cvičiť svoje Abs v bazéneWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Plávanie vo freestyle tónoch znie vaše abs a glutes.

Mnoho ľudí si myslí, že ab cvičenie znamená robiť nekonečné sady drví. Aj keď cvičenie na zemi môže byť účinnou metódou na posilnenie svalov žalúdka, nie je to jediný spôsob. Vezmite do vody a načrtnite svoje abs v bazéne, aby zneli a posilnili, pričom sa budete baviť a zostať v pohode. Plávanie kolies, šliapanie vody a vykonávanie rôznych cvikov v bazéne vám môže dať vaše abs - a celé telo - skvelý tréning.

Plávať kolá voľného štýlu, motýľa alebo znaku. Všetky tieto údery pôsobia na základné svaly, medzi ktoré patrí vaša abs. Plavci zapájajú svoje jadro, aby udržali svoje telo rovno pri každom ťahu paží. Breaststroke je jediná mozgová príhoda, ktorá vám nedáva brušné cvičenie, hoci môže tónovať svaly hrudníka.

Prejdite vodu a udržujte hlavu nad povrchom bazéna. Postavte sa na plytký koniec, potom sa ohnite v bokoch a zdvihnite nohy priamo tak, aby s Vaším telom vytvorili tvar písmena V. Lezte rukami po dobu 30 sekúnd. Účinný je aj dezén v polohe K. Prejdite na hlboký koniec, kde sa nemôžete dotknúť spodnej časti bazéna. Nasmerujte prsty na nohách a zdvihnite jednu nohu tak, aby bola rovnobežná s podlahou bazéna. Pohybujte rukami v kruhoch, aby zostali nad vodou 30 sekúnd.

Do delfíny kopajú do plytkého konca alebo do jazdného pruhu. Ak sa chystáte na vŕtačku s pohyblivým kopom, držte sa pri bazéne alebo na doske. Natiahnite nohy priamo za vami a kolená a členky udržiavajte pri sebe. Pritiahnite svaly žalúdka a zdvihnite boky. Ohnite kolená a kopnite, aby ste zdvihli boky. Výsledkom je vlnenie vášho spodného tela. Keď kopnete, majte hornú časť tela v pokoji.

Cvičte drepy v bazéne pomocou kick boardu ako základne. Postavte sa na dosku na plytkom konci bazéna. Udržujte chrbát rovný a kolená ohýbajte, až kým nebudú vaše prsty priamo nad kolenami a stehná nebudú rovnobežné s podlahou bazéna. Podržte až 30 sekúnd. Na toto cvičenie dajte dostatok priestoru. Keď ste unavení, vaša noha sa môže stať menej bezpečnou a výkopová doska by sa mohla vynoriť z vody.

Popadnite plážový loptu a pritiahnite si ho k hrudi. Vykonajte sériu vydier. Začnite na bruchu s nohami k sebe a narovnal sa. Pomocou brušných svalov, ramien a nôh sa začnite otáčať doľava a urobte úplnú otáčku, až kým sa nevytiahnete späť do brucha jedným pohybom. Ak ste schopní bez závratov, prevracajte po dobu 30 sekúnd.

Položky, ktoré budete potrebovať

  • Kick board

  • plážová lopta