Vhodnosť

Cvičenie robiť doma pre roztrhané Pecs

Cvičenie robiť doma pre roztrhané Pecs


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kliešte sú účinné cvičenie, ktoré môžete vykonávať doma.

Obrázky George Doyle / Stockbyte / Getty

Samozrejme, že chcete namiesto mohutných, masívnych hrudníkov, umiestnených do hrudníka, masívne silné plevy. Preto sú prsné svaly jednou z oblastí, na ktorú sa muži zameriavajú, keď začnú zdvíhať závažia. Ak chcete získať pôsobivé a roztrhané črevá, nepotrebujete členstvo v zdravotnom klube ani prístup do posilňovne. Ak máte zameranie a odhodlanie, doma môžete dosiahnuť rovnaké výsledky ako pri použití profesionálneho vybavenia.

Ak ste vybavení

Ak to robíte vážne, možno ste si vybavili domácu posilňovňu nejakým skromným, ale užitočným vybavením. Ak je to tak, existuje niekoľko cvičení na hrudníku, ktoré môžete urobiť s domácim vybavením. Stojaciu tlač môžete robiť pomocou činiek alebo káblového stroja. Činky sa dajú použiť na lietanie a bench pressy. Alebo pomocou činky robte základné, old-school bench presses. Dipy sú tiež účinným cvičením na hrudníku a ak nemáte bar, môžete ich použiť pomocou mierky alebo iba dvoch susedných dosiek. Stabilizačná guľa sa môže hodiť, aby vás podporila pri vykonávaní lisov a lietaní, a tiež z nej môžete robiť kliky.

Zariadenie zadarmo

Nemusíte kupovať žiadne vybavenie, aby ste mohli vykonávať cvičenia na roztrhnutie pec. Ak nemáte prístup k zariadeniam, jediným najlepším cvičením, ktoré môžete urobiť pre svojich prsníkov, je pushup. Rôzne verzie klieští, ktoré môžete vykonať, sú také, ktoré ich robia tak účinnými. Začnite s klasickým pushup, ale potom vykonať úpravy, ako je robiť z miesta šťuka, robiť jednoručné a / alebo jednonohé pushups alebo umiestnenie nohy na stoličku alebo krok, aby im úroveň s hlavou.

Pridajte uhol pre rozmanitosť: vykonávajte kliky s rukami na vyvýšenom povrchu, ako je napríklad schodisko alebo lavica, aby ste sklonili kliky, potom sa otočte a zdvihnite nohy na lavici, aby ste kliky zmenšili. Ak umiestnite svoje ruky, môže to tiež ovplyvniť uhol, pod ktorým pracujú vaše hrudníky. Skúste ich pre súpravu umiestniť širšiu ako šírka ramien, potom ich pre druhú súpravu priveďte takmer k svojim ramenám a dokončite tak, že dáte ruky priamo pod svoje plecia, aby ste dostali ďalšiu súpravu.

Roztrhaný faktor

Cvičenia, vďaka ktorým vaše prsné svaly fungujú, si na hrudi vybudujú pôsobivú stenu svalov, ale musíte spáliť všetok tuk, ktorý nesiete na svojej hrudi, aby ste vylepšili definíciu a poskytli vám roztrhaný vzhľad, na ktorom pracujete. V knihe z roku 2011 „Race to Win !: The Missing Pieces“, Alan R. Blair radí čitateľom maximalizovať spaľovanie tukov pomocou menšej hmotnosti, aby vykonával viac opakovaní a viac sád. Blair odporúča rutinu, v ktorej robíte štyri sety, ktoré začínajú nízkou hmotnosťou a vysokými opakovaniami a postupne zvyšujú váhu, zatiaľ čo znižujete počet opakovaní, robíte 25, 20, 18 a nakoniec 16 opakovaní.

Pracujte s obvodom

Svoju srdcovú frekvenciu môžete zvýšiť na maximálne spaľovanie kalórií a tukov tak, že z rutiny na hrudi urobíte tréning v okruhu. Stew Smith z Military.com odporúča používať nízku hmotnosť, takže môžete maximalizovať počet opakovaní namiesto zamerania na určitý počet. Napríklad urobíte kliky na minútu a potom okamžite prejdete na bench pressy na minútu s minimálnym alebo žiadnym odpočinkom medzi nimi. Ak nemáte k dispozícii činky alebo činky, urobte niekoľko poklesov pomocou série klieští - s minimálnym odpočinkom po každej minúte.Komentáre:

 1. Kegor

  it can and must be :) to examine is infinite

 2. Akinozragore

  very much even nothing. ... ... ...

 3. Wilmod

  Wow kompilácia !!!!!!! Rozprávkové!

 4. Taurn

  Je to jednoducho skvelé myslenieNapíšte správu