Vhodnosť

Rutinné cvičenie pre mužov, aby ste boli porezaní, ale nie obrovskí


Kombinujte kardio a stredný silový tréning pre definovaný strih bez objemu.

Vyvážený tréningový program zahŕňa kardiovaskulárne cvičenie a silový tréning. Silový tréning vám pomôže získať strih a definíciu, ktorú chcete vo svojich svaloch, a kardiovaskulárne cvičenie zaistí, že ho budete vidieť pri spaľovaní kalórií, aby ste roztopili nechcené libry a pomohli vám udržať zdravú váhu. Získanie obrovských vydutých svalov vyžaduje maximálne zdvihnutie tela, disciplinované cvičenia a výživu, testosterón a špecifický genetický make-up. Ak chcete znížiť počet kusov, skúste rutinu, ktorá kombinuje mierny tréning odporu, posilnenie kardiovaskulárneho cvičenia a inteligentné výbery potravín.

Neustále žiadajte kalisteniku a kardio

Kalisteniky sú cvičenia na zvýšenie telesnej hmotnosti, ktoré pomáhajú budovať svalovú silu, výdrž a pružnosť. Kliešte, kliešte, výpady a drepy sú všetko príklady kalisteniky, ktorú môžete začleniť do cvičebného postupu, aby ste získali požadovaný výrez. Vyberte si kardiovaskulárne cvičenie, ako je beh, skákanie cez švihadlo alebo svižná chôdza. Vykonajte toto cvičenie dve minúty a potom jednu minútu kalisteniky. Zopakujte túto postupnosť 10-krát a urobte ju väčšinu dní v týždni pre dobre zaokrúhlený posilňovací tréning bez zdvíhania závaží

Výťah ako výťah

Ak dávate prednosť prerušeniu tréningu, môžete použiť postup, ktorý sa zvyšuje jeden deň a druhý. Cvičte protiľahlé svalové skupiny ako biceps a triceps alebo hrudník a chrbát v dňoch hornej časti tela. Práca v súpravách na plece a tiež v oblasti brucha. V dňoch nižších tiel sa robia cvičenia ako drepy, výpady a zvyšovanie lýtka. Vykonajte jednu až tri sady 8 až 12 opakovaní každého cvičenia s hmotnosťou, ktorá unavuje vaše svaly. Každý druhý deň vytlačte dostatočné množstvo kardio, takže do konca týždňa sa nahromadí najmenej 150 minút.

Priblížte sa k všetkému alebo k ničomu

Možno máte pevný rozvrh, ktorý vám umožní pracovať iba tri dni každý týždeň. Ak je to váš prípad, vyraďte v každom z týchto dní kardio a celotelový tréning. Zamerajte sa 45 minút na hodinu kardio a potom vykonajte jednu až tri sady 8 až 12 opakovaní cvikov, ktoré zacieľujú každú hlavnú svalovú skupinu s primeranou hmotnosťou. Pozrite si rozvrh svojej telocvične a vyskúšajte populárne kurzy silového tréningu pre skupiny so sprievodcom. Po dni celodenného tréningu si počas dní voľna nerobte nič iné, len sa zotavte. Dostatočný odpočinok vám pomôže budovať svalovú hmotu.

Postupujte podľa Posilňujúceho vodcu

Ak sa vám páči myšlienka sprievodcovských cvičení, ale nie ste motivovaní skupinovým cvičením, zvážte spoluprácu s certifikovaným osobným trénerom. Osobní tréneri si môžu prispôsobiť individuálne tréningy tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym cieľom v oblasti fitness. Môžu vás naučiť správnu formu, držať vás zodpovedných, motivovať vás a sledovať váš pokrok. Môžu tiež kedykoľvek upraviť rutinné cvičenie, aby vám pomohli dosiahnuť vaše ciele v oblasti kondície - vrátane dobrého strihu bez toho, aby sa hromadil.