Vhodnosť

Cvičenia, ktoré môžete urobiť bez používania nôh

Cvičenia, ktoré môžete urobiť bez používania nôh


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Bazén ponúka celý rad možností na cvičenie bez chodidiel.

Zdroj obrázkov / fotodisc / obrázky Getty

Ak si chcete zachovať alebo zlepšiť svoju kondíciu, môže sa zranenie dolnej časti tela alebo bolesť nôh javiť ako závažná zátka. Aj keď vždy existovalo veľa tréningov silového tréningu na hornej časti tela, teraz je ľahšie ako kedykoľvek predtým dostať kardiovaskulárny systém do hornej časti tela. Či už ste na stoličke alebo v bazéne, budete mať možnosť zostať fit bez toho, aby ste na nohách stál.

Zostaňte vo svojom kresle

Aj keď nemôžete používať svoje spodné telo vôbec, môžete ľahko urobiť vážny silový tréning na stoličke. Bicepsové kučery, predĺženia tricepsov a ramenné lisy sú bežné cvičenia na rukách, ktoré je možné dokončiť v sede. Vykonajte dve alebo tri sady 8 až 12 opakovaní a uistite sa, že držíte dostatočnú váhu, ktorú je potrebné dokončiť pri poslednom opakovaní. Ak sú vaše chodidlá mimo prevádzky, môžete tiež vykonávať cvičenia nôh, ktoré si nevyžadujú používanie chodidiel. Napríklad pri sedení na stoličke si predĺženie nohy vyžaduje iba zdvihnutie nohy, aby bolo v súlade s kreslom. Cvičenie flexie bedra si vyžaduje iba zdvihnutie nohy o niekoľko centimetrov od podlahy.

Cvičenie v bazéne

V bazéne môžete získať cvičenie na celé telo bez toho, aby sa vaše nohy dotýkali podlahy. Bazén je na kĺboch ​​ľahký, takže je to skvelý cvičebný nástroj pre tých, ktorí trpia zranením. Pokiaľ ide o spaľovanie kalórií, plávanie je porovnateľné s behom a je to skvelé kardiovaskulárne cvičenie. Mnoho telocviční alebo bazénov ponúka vodné aerobik alebo hodiny jogy, ktoré sú na nohách ľahké. Ak je celé vaše spodné telo mimo prevádzky, niektoré bazény dokonca ponúkajú triedy na cvičenie s vodou prispôsobené pre používateľov invalidných vozíkov.

Cyklujte svoje zbrane

Cyklus rúk (teraz nazývaný aj cyklus rúk), ktorý je teraz k dispozícii v mnohých telocvičniach, je ako stacionárny bicykel, ktorý poháňate rukami namiesto chodidiel. Cyklus ramien poskytuje vyčerpávajúce cvičenie na ramene a skvelé kardio cvičenie. Modely sú k dispozícii s pripevneným sedadlom alebo bez prístupu pre invalidné vozíky.

Vyskúšajte nejaké boxovanie

Boxerské cvičenie na hornej časti tela je skvelý spôsob, ako pridať do cvičebného režimu rozmanitosť. Rovné dierovanie, horné končatiny, háčiky a speedbagy sú len niektoré z možností na dierovanie, ktoré môžete začleniť do boxerského tréningu na hornej časti tela, ktorý je možné vykonať z miesta na sedenie. Zvýšenie rýchlosti a dokončenie cvičenia s činkami v ruke sú jednoduché spôsoby, ako sťažiť cvičenie.Komentáre:

 1. Samoel

  It happens ... such a coincidence

 2. Nekasa

  Between us speaking, I would arrive differently.

 3. Jukus

  myslím, že sa mýliš. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.

 4. Ellison

  Mýliš sa. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať. Napíšte mi do PM, hovorte.

 5. Horemheb

  Similar is there something?

 6. Norville

  Veľmi užitočný príspevokNapíšte správu