Vhodnosť

Najlepšie Biceps cvičenia s kučerami Hammer


Pre klasickú kulturistiku postavy, pridajte kladivo kučery do rúk cvičenie rúk.

Photodisc / Photodisc / Getty Images

Ak chcete vyduté bicepsy, pridanie variácií oblúka do vášho silového tréningového programu je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre postavu paží. Bicepsy, ktoré iniciujú flexiu lakťa, sa skladajú z niekoľkých svalov, ktoré bežia od lakťa k ramenu: bicepsov bracii, brachioradialis a brachialis. Podľa „The Best Arm Cvičení, ktoré ste nikdy nepočuli“, sú kučery kladiva jedným z najlepších cvičení, ktoré môžete vykonať, aby ste zvýšili biceps.

Činky pre Hammer Curls

Štandardná variácia kučeravých kladív, podľa odporúčaní Americkej rady pre cvičenie, používa dve vážené činky. Ak chcete vykonať činky, zatočte kladivom, postavte sa jednou nohou mierne pred druhú, aby bola stabilná. Narovnajte chrbticu a natiahnite si brušné svaly. Držte jednu činku v každej ruke za svoje strany, dlane proti sebe a palce smerujúce od tela. Nadýchnite sa a oboma rukami pritiahnite k pleciam. Dbajte na to, aby lakte zostali počas celého cvičenia v blízkosti tela. Vydýchnite a znížte činky späť na svoje strany.

Kučery a odpory káblových kladív

Kučery káblových kladív sú variáciou cvičenia biceps pomocou odporového pásu alebo cvičebného kábla. Ak namiesto cvičebného kábla používate odporové pásmo, vyberte pásmo, ktoré má na oboch koncoch rukoväť. Ak chcete vykonať toto cvičenie, stojte v strede odporového pásma alebo pred cvičebným káblom a držte jeden koniec pásu alebo kábla v každej ruke. Dlane smerujú proti sebe a palce smerujú k stropu. Postavte sa vysoko a prilepte lakte k bokom po celú dobu cvičenia. Nadýchnite a stočte obe predlaktia smerom k vašim pleciam. Vydýchnite a uvoľnite ruky späť na svoje strany.

Medicína Ball Hammer kučery pre Biceps

Použitie lekárskej gule ponúka jedinečnú variáciu krútenia kladivom. V tejto variácii sa používa iba jedna liekovka držaná oboma rukami, takže bude potrebné podľa toho upraviť hmotnosť. Napríklad, ak vykonávate stúpanie činky s kladivom s hmotnosťou 10 libier, zvážte použitie liekovky s hmotnosťou 15 až 20 libier. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa vysoko a rovná chrbtica oboma rukami držte jednu lekársku guľu pred stehnami. Po celú dobu cvičenia zasuňte lakte do strán. Nadýchnite sa a ohnite lakte, stočte lekársku guľu smerom k vrcholu hrudníka. Vydýchnite a spusťte guľu späť do východiskovej polohy.

Zváž toto

Pred vykonaním akéhokoľvek silového tréningu nezabudnite najprv telo zohriať. Na zahriatie svalov vykonajte päť až 10 minút ľahkej až stredne ťažkej kardiovaskulárnej aktivity - behanie na mieste alebo skákanie zdvihákov. Vyhnite sa akýmkoľvek cvičeniam na silový tréning bicepsu, ak máte v minulosti poranenie ramena alebo lakťa, kým nebudete mať možnosť hovoriť so svojím lekárom. Ak ste novým silovým tréningom, začnite s ľahkými váhami a postupne si postupujte. Spravidla by ste mali byť schopní vykonať 10 až 15 opakovaní každého cvičenia pred únavou svalov a prepracovať sa až do troch sád.

Pozri si video: 5 najlepších cvikov na biceps! Tréning na objem bicepsu. Cviky a tipy. (August 2020).