Vhodnosť

Kulturistika pre Jiggly Belly

Kulturistika pre Jiggly BellyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Strava a cvičenie vám môžu pomôcť zbaviť sa nervózneho brucha.

Tovarový kop / Tovarový kop / Getty Images

Ak sa vám nepáčia vypuklé brucho brucha, keď sa pozriete do zrkadla, je čas ísť do posilňovne. Prostredníctvom kombinácie kardiovaskulárnych a silových tréningov zistíte, že môžete zmenšiť hrče a mať plochú, tónovanú brušku. Konzumácia vyváženej stravy vám tiež pomôže dosiahnuť maximálne výsledky.

Kick It S Kardiovaskulárne Cvičenie

Kardiovaskulárne cvičenie spaľuje kalórie a odstraňuje telesný tuk. Neexistuje spôsob, ako zaznamenať zníženie telesného tuku. Kardiovaskulárne cvičenie však prospieva celému telu, nielen vyrezáva jiggly na bruchu, ale tiež eliminuje akékoľvek želé, ktoré sa skrýva inde. Bežecké, cyklistické a skákacie lano sú príklady efektívnych kardiovaskulárnych cvičení. Podľa Americkej rady pre cvičenie sa každý týždeň zamerajte na cvičenie so strednou intenzitou najmenej 150 minút, pričom vaše tréningy sa musia rozdeliť na najmenej 15 minútové cvičenia.

Tón so silovým tréningom

Silový tréning je príležitosť zamerať sa na konkrétne svalové skupiny, aby sa vytvoril svalový tonus a definícia. Pri spaľovaní tukov s kardio sa zameriavajte na posilňovacie cvičenia zamerané na vaše brušné svaly. Drviny, sedadlá a držanie dosiek zvyšujú pevnosť jadra a definíciu svalov. Tieto cvičenia môžete robiť doma alebo v telocvični. Ak si chcete vyskúšať vybavenie posilňovne v posilňovni, vyskúšajte stroj na drvenie brucha.

Vypočítajte si svoje kalórie

Aj keď cvičíte, musíte venovať zvýšenú pozornosť kalorickému príjmu. Určte množstvo kalórií, ktoré vaše telo spaľuje každý deň vynásobením vašej aktuálnej hmotnosti 15. Jedzte toto množstvo kalórií alebo menej, aby ste udržali chudnutie. Pre zdravý úbytok hmotnosti nejedzte menej ako 1200 kalórií, ak ste žena, a 1500 kalórií, ak ste muž. Ak budete jesť menej, mohli by ste vážne ochorieť z podvýživy.

Jedzte jasne a vpravo

Dobre zaoblený cvičebný plán je nevyhnutný na to, aby ste sa zbavili nervózneho brucha, ale rovnako dôležitá je dobre zaoblená strava. Zahrňte každú skupinu potravín - bielkoviny, mliečne výrobky, zeleninu, ovocie a škroby - aby vám pomohli udržať vaše kalórie a dať telu energiu, ktorú potrebuje na cvičenie. Cieľom je jesť farby dúhy.


Pozri si video: Vaječné muffiny. Recepty ToMaX (August 2022).