Vhodnosť

Ako spáliť tučné vrecká

Ako spáliť tučné vreckáWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Diéta a pravidelné cvičenie môžu znížiť nežiaduce tukové vrecká.

Či už pracujete so sedlovými taškami, krídlami netopierov, rukoväťami mien, prevismi podprsenky alebo inými tukovými vreckami, ich odstránenie si vyžaduje prístup na zníženie telesnej hmotnosti. Bodové zníženie, čo je predstava, že môžete redukovať tuk z vybraných častí tela, je nemožné. Aby ste spálili tuk a zabránili mu, jesť rozumnú stravu a urobiť kardio a silový tréning súčasťou vášho životného štýlu. Keď sa váš telesný tuk zníži, zníži sa aj tuk v problémových oblastiach.

1.

Sledujte, čo jete, aby ste mohli znížiť príjem kalórií. Ak chcete stratiť 1 libru tuku týždenne, je potrebný deficit 500 kalórií denne. MayoClinic.com navrhuje, aby k tomu prispievali vynechávaním jednej alebo dvoch vysoko kalorických výrobkov denne, jedením menších porcií a nahradením nezdravých potravín s nízkym obsahom kalórií zdravými alternatívami. Napríklad jesť 4-palcové palacinky namiesto 6-palcových palaciniek a vynechať dezerty a sladkú sódu alebo nahradiť jahodami a vodou.

2.

Spracujte pot so 150 minútami kardiovaskulárneho cvičenia týždenne, podľa odporúčaní Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb. Kardio spaľuje kalórie, ktoré zvyšujú váš kalorický deficit. Môže zahŕňať behanie, plávanie, jazdu na bicykli, skákanie cez švihadlo alebo cvičenie na horolezeckom schodisku alebo eliptickom stroji. Vykonajte hovorový test, kým cvičíte; ak ste schopní viesť konverzáciu, ale nespievate svoju obľúbenú pieseň, cvičíte na správnej intenzite.

3.

Integrujte intervalový tréning do kardiovaskulárneho cvičenia počas jedného alebo dvoch dní. Podľa zistení štúdie z University of Guelph môže intervalový tréning zlepšiť vašu kardiovaskulárnu kondíciu a pomôcť vám spáliť viac tukov, pretože vaše telo musí pracovať tvrdšie. Začlente do svojho kardio rutina krátke a rázne prepuknutie. Napríklad jazdite na bicykli miernym tempom dve alebo tri minúty a potom zrýchlite na intenzívne tempo jednu až dve minúty. Striedajte intenzitu tréningu.

4.

Naplánujte silový tréning najmenej dva nepretržité dni v týždni. Zacieľte svoje hlavné svalové skupiny cvičeniami, ktoré sa zameriavajú na viac kĺbov a svalov pre optimálne spaľovanie kalórií a údržbu svalov. Napríklad vykonávajte cvičenia, ako sú kliešte, mŕtve výťahy, bench pressy, ohnuté riadky, drepy a výpady. Pravidelne začleňujte obvodový tréning na optimalizáciu spaľovania tukov a kalórií. Vykonajte jednu sériu viacerých cvičení silového tréningu postupne s minimálnym odpočinkom medzi tým. Vaše výsledky môžu tiež optimalizovať kombinované cvičenia, ako napríklad robiť výpady spolu s kučeravkami bicepsu alebo drepy v kombinácii s hornými lismi.

5.

Zamerajte sa na svoje problémové oblasti pomocou silových tréningov ako súčasť vášho silového tréningu. Napríklad, ak sú rukoväte lásky problém, vykonajte sedenie a drví na bicykli; ak sú sedlové vaky problémom, urobte bočné výpady a drepy; Ak sú vaše podpazušia ochabnuté, zacieľte na ne pomocou tricepsových poklesov a činiek s činkami. Tieto cvičenia môžu posilniť vaše svaly pod nežiaducim tukom, takže keď sa tuk zníži, budete mať dobre definovanú postavu.

Tipy

  • Ak sa chcete naučiť správnu formu cvičenia, zvážte najatie osobného trénera.
  • Začnite cvičiť postupne, aby ste predišli zraneniam. V závislosti od úrovne vašej kondície budete možno musieť začať s chôdzou 15 minút, trikrát týždenne a jednou sadou každého silového tréningu. Pomaly stavajte odtiaľto a postupne predlžujte trvanie a intenzitu cvičenia.

Výstraha

  • Skôr ako začnete so znižovaním telesnej hmotnosti, overte si to u svojho lekára, aby ste sa uistili, že zvolený režim je bezpečný a vhodný pre váš fyzický stav.