Vhodnosť

Cvičenie na chudnutie zadku, ktoré funguje rýchlo

Cvičenie na chudnutie zadku, ktoré funguje rýchloWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kombinácia aeróbnych cvičení a cvičení s odporom upraví veľkosť dna.

Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images

Zoštíhlenie dna vyžaduje kombináciu tréningu kardiovaskulárneho odporu; ani potom nebudete môcť schudnúť iba v jednej oblasti. Ak chcete znížiť veľkosť zadku, musíte celkovo schudnúť. Keď strácate celkový telesný tuk, váš zadok sa bude javiť menší - a cielené cvičenie pomôže vášmu zadku zvýšiť a zaoblený vzhľad.

Cvičenie aerobiku

Podľa Americkej asociácie srdca sa na udržanie vašej aktuálnej hmotnosti odporúča celkom 150 minút kardiovaskulárnej intenzity - 30 minút denne, päťkrát týždenne. Ak chcete schudnúť a telesný tuk, musíte spáliť ešte viac kalórií a každý deň sa odporúča 60 minút kardiovaskulárnej aktivity. Ak chcete schudnúť jednu libru telesnej hmotnosti, musíte spotrebovať až 3 500 kalórií denne, ako konzumujete. To sa dá dosiahnuť cvičením, znížením kalórií spotrebovaných vo vašej strave alebo kombináciou oboch. Aj keď nemôžete na mieste znížiť, strata celkového telesného tuku a hmotnosti vám poskytne vyžínač, štíhlejší vzhľad. Columbia University odporúča beh na diaľku ako účinné cvičenie na chudnutie, ako aj na chudnutie celkovo, najmä v oblasti bedra a nôh. Beh na diaľku vytvára dlhé, štíhle svalstvo z vytrvalostného cvičenia a je tiež účinným spaľovačom kalórií.

Odporový tréning

Budovanie svalov pri pokuse o chudnutie sa môže javiť ako jeho kontraintuitívne, ale keď sval spaľuje viac kalórií a má štíhlejší vzhľad ako tuk, tónovanie hore môže skutočne spôsobiť, že celkovo vypadáte štíhlejšie. Odporový tréning má tiež ďalšiu výhodu v tom, že vám pomáha tónovať a vyzdvihnúť vaše dno, čím poskytuje novo zoštíhlenej zadnej časti tvar a obrys. American Heart Association odporúča dve až tri sedenia tréningu odporu denne. Ak chcete dosiahnuť tónovaný vzhľad bez pridávania veľkého množstva, držte sa cvičení s hmotnosťou alebo ľahkou váhou s väčším počtom opakovaní.

Postavené výpady sa dajú robiť iba pomocou ľahkých činiek alebo telesnej hmotnosti. Ak používate ďalšiu váhu, držte činku v každej ruke. Postavte sa tak, aby vaše chodidlá boli od seba vzdialené od bokov, urobte veľký krok vpred pravou nohou a klesnite nadol, ohýbajte obe kolená. Zastavte, keď je vaše zadné koleno - ľavé koleno - 1 palec nad zemou a vaše kolená sú ohnuté okolo 90 stupňov. Pred prepnutím nôh pomaly vstaňte do stojacej polohy a dvakrát klesnite pre dve sady.

Klasické cvičenie: Squat

Drepy stavajú vaše svrbenie svalov, tiež známe ako svaly bedra a zadku. V rámci cvičenia s telesnou hmotnosťou sa drepy môžu robiť kdekoľvek - doma alebo v kancelárii - bez potreby ďalšieho fitnescentra. Postavte sa so šírkou bokov od seba a trupom rovno. Zahnite sa do bokov a kolien a potápajte sa, akoby ste sedeli na stoličke. Pomaly spúšťajte svoje telo, až kým stehná nie sú rovnobežné so zemou - nedovoľte, aby kolená presahovali okolo vašich prstov - a udržujte svoju panvu vtiahnutú a späť rovno. Pomaly sa zdvihnite a opakujte 10-krát. Ak chcete mať drevenú variáciu, postavte sa so svojimi nohami na šírku ramien, prsty na nohách smerujúce von a ponorte sa do drepu.

Balet Booty: Reverse Leg Lift

Cvičenie s telesnou hmotnosťou, ktoré je zdanlivo ťažké, je vzaté zo zadnej nohy, ktoré sa vyberie z baletu, kde buduje jadro sily a cvičí vaše klzáky. Postavte sa na svoju pravú nohu s mierne ohnutým kolenom a ohnite sa v bokoch dopredu - udržujte ľavú nohu rovnú a predĺženú dozadu a trup rovno, až kým nie sú vaša trup a ľavá noha rovnobežné s podlahou. Pomaly sklopte ľavú nohu o 2 palce a potom ju zdvihnite tak, aby bola čo najvyššia z vášho trupu. Pred návratom do paralelnej polohy počkajte jeden až tri počty a opakujte 30-krát pre každú nohu.