Vhodnosť

Najlepšie teľacie cvičenie pre hromadnú dopravu


Budovanie lýtkových svalov na spojovanie vyžaduje prácu oboch hlavných svalov lýtka.

Zatiaľ čo jeden z menších svalov v tele, teľacie svaly sú určite príjemné pre oko, keď sú posilnené a veľké. Skinny teľatá moru veľa fitness nadšencov - mužov a ženy - ktorí sa spoja so zameraním na ich hornej časti tela. Aj ikona kulturistiky Arnold Schwarzenegger zápasil s malými teľatami. Začlenenie najlepšieho teľacieho cvičenia na spojenie môže vytvoriť proporčný vzhľad, ktorý si prajete.

Zasiahnite obe svaly

Lýtkové svaly sa skladajú z dvoch hlavných svalov. Gastrocnemius je časť svalu tesne pod kožou. Podrážka je časť tela, ktorú nevidí voľným okom. Pri vykonávaní teľacích cvičení s ohnutými nohami a pri gastrocnemius s cvičeniami s rovnými nohami sa zameriate na chodidlo. Pri práci so svalymi lýtka sa môžu objaviť svaly žalúdka, čím sa vaše teľatá javia objemnejšie. Kombinujte obidva druhy cvičení a vytvorte veľké teľatá.

Vyzvite svoje teliatka

Podľa zdravia mužov, robí vysoké opakovanie sady 15 až 20 opakovaní, niekoľkokrát týždenne bude výzvou pre vaše lýtkové svaly dosť pre rast. Telové svaly sa zotavujú rýchlo, takže ak nevidíte požadované výsledky, môžete ich trénovať každý deň. Chcete trénovať teľatá aspoň toľko, ako vycvičíte svoje bicepsy. Nezabudnite si zahriať pred každým tréningom a skončiť s dobrým úsekom.

Rozsah je kľúč

Ak chcete vytvoriť objem, vykonajte každé cvičenie celým rozsahom pohybu. Vaše lýtkové svaly pracujú najviac v najvyššej a najnižšej časti cvičenia. Napríklad pri zdvíhaní lýtka znížte hmotnosť úplne nadol, až ucítite roztiahnutie a celú cestu späť k špičkám. Na zlepšenie rozsahu pohybu natiahnite teľatá počas dní odpočinku, ako aj po každom tréningu.

Najlepšie teľacie cvičenie

Ako cvičíte vaše teľatá, je rovnako dôležité ako to, čo robíte pre spojovanie. Najlepšie cvičenie teľacieho mäsa na spojovanie je zvyšovanie teliat. Toto cvičenie funguje na obidvoch hlavných svalových skupinách teliat. Sedacie lýtkové stroje vám umožňujú zvyšovať hmotnosť pri zlepšovaní sily lýtok, takže môžete neustále napádať svaly. Aj keď chcete zvýšiť svoju váhu, keď sa vaša sila zlepšuje, je dôležité používať hmotnosť, ktorá je dostatočne ľahká na to, aby ste mohli zdvihnúť a spustiť svoje nohy celým rozsahom pohybu. Ak nemáte prístup k stroju na sedenie v tele, môžete vykonať rovnaké cvičenie sedením na lavičke s činkou alebo závažím na kolenách; možno budete chcieť dať pod váhu uterák, aby bola pohodlnejšia. Či už na stroji alebo na lavičke, pomocou lýtkových svalov zdvíhajte a spúšťajte nohy.