Vhodnosť

Najlepšie cvičenie na redukciu veľkosti teľaťa


Lýtkové svaly môžete znížiť niekoľkými konkrétnymi cvičeniami.

Thinkstock / Stockbyte / Getty Images

Ak ste unavení z objemných lýtkových svalov, možno vás budú zaujímať cvičenia, ktoré podporia chudé teľaté teľatá. S týmito cvičeniami na zníženie veľkosti lýtka môžete ísť od veľkých až po malé teľatá. Ak ste sa snažili schudnúť, použite tieto cvičenia na dosiahnutie dlhých, štíhlych nôh.

Zmeňte si svoj silový tréning

Možno ste už počuli, že silový tréning s menším počtom opakovaní a vyššou hmotnosťou vedie k zväčšeniu veľkosti svalov; opak je tiež pravdou. Vyššie opakovania s ľahšou hmotnosťou posilňujú svaly, najmä svaly lýtok. Postavenie alebo sedenie lýtka sa zvyšuje pomocou vášho tela, pretože odpor zoštíhľuje svaly nôh. Vykonajte štyri sady 15 až 25 opakovaní pre toto cvičenie. Začnite včleňovať zvyšky lýtka do tréningu dvakrát alebo viackrát každý týždeň a všimnete si, ako majú vaše telá dlhší a štíhlejší vzhľad.

Zahrnúť kardio

Kardio vám pomáha schudnúť bez obáv z hromadenia svalov. Ak vo svojej činnosti nevykonávate veľa kardio, urobte z kardio prioritu. Plávanie, beh a jazda na bicykli sú cvičenia, ktoré môžu orezať vaše teľatá a môžu vám z dolných končatín trvať o palec alebo viac. Môžete tiež kombinovať svoju cvičebnú rutinu s príjmom vlákniny a bielkovín s nízkym obsahom bielkovín, čím si upravíte nohy a uvidíte viditeľné zmeny.

Cvičenia s nízkym dopadom

Nemusíte sa držať silového tréningu a kardio aktivít, aby ste znížili veľkosť tela. Dva cvičebné programy, ktoré vám pomôžu dlhšie, štíhlejšie svaly, zahŕňajú Pilates a jogu. Tieto programy sú zamerané na posilnenie a napínanie na predĺženie svalových skupín. Všimnite si zmenšenie veľkosti, ako aj dlhšie, štíhlejšie vyzerajúce nohy s jednoduchou zmenou cvičebného postupu. Ak chcete vidieť výsledky, zahrňte do cvičenia cvičenie Pilates a jóga.

Rozťahovanie teľa

Mnoho ľudí zanedbáva natiahnutie lýtkového svalu, čo spôsobuje, že sa zdá byť sťahovaný a objemný. Po tréningu roztiahnutie lýtkového svalu vytvorí dlhšiu, štíhlejšiu svalovú skupinu, ktorá dáva vyváženejší vzhľad. Jednou z vynikajúcich možností je oprieť sa o stenu a zadnú nohu umiestniť asi 3 stopy od steny. Ohnite predné koleno a nakloňte sa dopredu, až ucítite roztiahnutie chrbta lýtka. Podržte 30 sekúnd a potom opakujte najmenej päť sád. Tento úsek možno ľahko kombinovať s akýmkoľvek existujúcim cvičebným programom.

Pozri si video: Liposukcia - odstraňovanie telesného tuku (Apríl 2020).