Vhodnosť

Kalórie spálené počas tréningu HIIT TurboFire

Kalórie spálené počas tréningu HIIT TurboFireWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

TurboFire vás prevedie cvičeniami s vysokou intenzitou spaľovania tukov.

Digital Vision / Photodisc / Getty Images

Tréningová séria TurboFire HIIT sľubuje, že budete spáliť kalórie a schudnúť. Je organizovaná trénerom životného štýlu a inštruktorom fitness Charlene Johnson. Zahŕňa 12 tréningov alebo tried, ktoré sú založené na intervalovom tréningu s vysokou intenzitou. Kým tréning s vysokou intenzitou spaľuje kalórie, koľko spálite pri tréningu TurboFire, záleží len na vás.

Čo si dostal

Program TurboFire sa dodáva s piatimi DVD. Jedno DVD obsahuje dve verzie triedy HIIT s nízkym dopadom; jedna 20 minút dlhá a druhá 25 minút dlhá. DVD Fire HIITs obsahuje 30-, 40- a 45-minútové triedy rozšírených HIITov, zatiaľ čo Extrémne HIITy DVD obsahujú intenzívnejšie 15-, 20- a 25-minútové triedy zostavené v jednominútových intervaloch. Webová stránka TurboFire tvrdí, že po tréningu Extreme HIIT môžete spáliť kalórie až 24 hodín. Program tiež prichádza s triedou Fire Starter, ktorá vysvetľuje pohyby, ktoré budete používať pri tréningu, ako aj 10 minútové DVD triedy Stretch.

Priemerné popálenie

Podľa Fitclick.com, 150 libier spaľuje približne 120 kalórií za 10 minút a robí intervalové kardio. Bolo by to podobné ako pri tréningu, ktorý by ste robili v triedach HIIT 15, 20 a 25 - takže vaše spaľovanie kalórií pre tieto triedy by malo byť približne 180, 240 alebo 300 kalórií. Fitclick.com odhaduje, že tá istá osoba spaľuje približne 113 kalórií, čo robí tvrdý kardio, podobne ako v triedach Fire 30, 45 a 55, čo spôsobuje spálenie kalórií pre tieto triedy okolo 340, 510 alebo 625 kalórií. Táto webová stránka počíta, že 150 kilogramová osoba spaľuje 34 kalórií za 10 minút a robí cvičenia abs tonizujúce ako tie, ktoré nájdete v triede Core 20 - takže celková trieda spaľuje asi 70 kalórií - 85 kalórií robí cvičenia zamerané na odpor voči telesnej hmotnosti, ako sú tie nájdené v triede Sculpt 30 / Tone 30, pri celkovom spálení asi 250 kalórií a 28 kalórií, ktoré vykonávajú cvičenia Stretch na všetkých DVD.

Up Your Intensity

Množstvo spálených kalórií závisí aj od vášho úsilia a intenzity. Čím ťažšie cvičíte počas cvičenia TurboFire, tým viac kalórií spálite. Napríklad webová stránka American Council on Exercise odhaduje, že 150 libier spaľuje 453 kalórií a robí aeróbny tanec pri miernom tempe po dobu 45 minút, ale to spálenie kalórií skočí na 714, ak táto osoba intenzívne cvičí.

Než začnete strieľať

Zatiaľ čo sa zdá, že cvičenie TurboFire a ďalšie cvičenia HIIT sú lepšie ako miernejšie cvičenia, nie sú určené pre každého. Americká rada pre cvičenie poznamenáva, že HIIT predstavuje vyššie riziko poškodenia pohybového ústrojenstva a srdcových príhod. Webová stránka TurboFire odporúča, aby ste sa pred začatím cvičebného programu poradili so svojím lekárom a dodržiavali bezpečnostné pokyny. Začať nové cvičenie pomaly a postupne zvyšovať svoju intenzitu. Prestaňte okamžite cvičiť, ak máte závraty, mdloby alebo nedostatok dychu.