Športové

Kalórie vynaložené na golf

Kalórie vynaložené na golf


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nosenie klubov a chodenie po celom kurze vám dáva to najlepšie cvičenie.

Ryan McVay / Digital Vision / Getty Images

Či už nosíte svoje palice alebo ich celý deň hádate v golfovom vozíku, strávenie nejakého času na golfovom ihrisku určite spáli niektoré kalórie. Golf je mierna forma cvičenia, ktoré vám môže pomôcť schudnúť, aj keď hráte iba časť kurzu.

18 otvorov s vozíkom

Ak máte čas - zvyčajne asi tri až štyri hodiny - urobte si cestu cez všetkých 18 dier. V trojhodinovom časovom rámci budete tráviť 630 kalórií pri používaní vozíka pre svoju golfovú hru, ak vážite 125 libier. Keď jazdíte s vozíkom pri hraní 155 kilogramov, pri 155 kilogramoch spálite a ak máte 185 libier, spálite 930 kalórií.

18 Holes Carrying Clubs

Totovanie okolo vašich klubov samozrejme roztopí ešte viac kalórií. Pri 125 kilogramoch, hranie celého kurzu pri ťahaní golfovou taškou spotrebuje až 990 kalórií. Ale ak máte 155 libier, budete oholiť 1 230 kalórií. Ak máte hmotnosť 185 libier, znamená to, že pri plnom kurze a pri nosení klubov môžete spáliť až 1 465 kalórií.

Deväť otvorov s vozíkom

Nemáte vždy čas na všetkých 18 jamiek. Ak budete hrať asi hodinu a pol a dostanete sa cez polovicu kurzu, určite nespáli toľko kalórií. Použitie golfového vozíka na deväť jamiek vynakladá okolo 315 kalórií, ak vážite 125 libier, 390 kalórií s hmotnosťou 155 libier a 465 kalórií s hmotnosťou 185 libier.

Deväť dier nesúcich kluby

Ak naozaj chcete cvičiť a tlačiť do rýchlych deviatich jamiek, namiesto toho noste okolo svojich klubov. Ak vážite 125 libier, vyhodíte takmer 500 kalórií hraním polovice kurzu a ťahaním golfovej tašky so sebou. Pri 155 librách sa pri tej istej činnosti spotrebuje až 615 kalórií a pri 185 librách spálite viac ako 730 kalórií.

Kalórie na chudnutie

Ak sa snažíte znížiť množstvo libier, musíte odstrániť 3 500 kalórií, aby ste stratili 1 kilogram hmotnosti, správy Centra pre kontrolu chorôb a prevenciu. Pokiaľ nehráte každý deň, nemali by ste sa spoliehať iba na golf, ktorý vám pomôže dosiahnuť túto značku. Choďte na prechádzky v dňoch, keď nemáte golf. Chôdza tempom 4,5 km / h spaľuje 300 kalórií za hodinu pri 125 libier, 370 kalórií za hodinu pri 155 libier a 445 kalórií za hodinu, ak máte 185 libier. Ak chodíte šesť dní v týždni a hrajete 18 jamiek pri nosení klubov jeden deň v týždni, môžete stratiť až libru týždenne.Komentáre:

 1. Manfrit

  Robíš si srandu!

 2. Chike

  What do you wish to tell it?

 3. Mac Ghille-Easpuig

  Je to veľmi cenný kúsok

 4. Jeshurun

  the Excellent answer

 5. Meztidal

  Prepáč, ale myslím, že sa mýliš. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.

 6. Vijas

  Aha, aj mne sa to zdalo.Napíšte správu