Vhodnosť

Môže mať telo tvaru Apple ploché brucho?


Keď schudnete, žalúdok sa prirodzene zmenšuje.

Jednoducho nie je možné, aby mal každý jednotlivec dokonale plochý žalúdok, ale je možné zlepšiť vzhľad, bez ohľadu na to, aký tvar tela máte. Musíte usilovne pracovať, aby ste dosiahli výsledky, najmä ak je vaše telo väčšie v strede, napríklad jablko, čo znamená stravu, kardio, silový tréning a cvičenia zamerané na vaše jadro. Niektorí ľudia majú v žalúdkoch veľkú váhu, takže sa nemusíte odradiť, ak nie ste dokonalí alebo ak dosiahnutie výsledkov trvá veľa času. Pokračujte v skúšaní a časom sa váš žalúdok bude viac splošťovať.

Tvar brucha a Apple

Ľudia, ktorí majú telesný tuk hlavne okolo žalúdka, majú vyššie riziko srdcových chorôb a iných chorôb, ako je cukrovka. Podľa publikácie Harvard Health Publications je problémom tvaru jablka to, že tuk v žalúdku je hlavne viscerálny tuk, ktorý obklopuje orgány v trupe. Nerobte si starosti, ak máte tvar jablka, pretože tento druh tuku sa dá pomerne ľahko zbaviť, pokiaľ budete jesť zdravú výživu a pravidelne cvičiť. Je normálne vyvíjať viac postavy v tvare jablka podľa veku.

Fitness pre jablká

Kombinácia kardiovaskulárneho a silového tréningu je najlepším spôsobom, ako si vyrovnať žalúdok a odstrániť viscerálny a subkutánny tuk. Kardio vám pomáha schudnúť, zatiaľ čo silový tréning posilňuje vaše svaly a zvyšuje váš pokojový metabolizmus po celý deň. Zamerajte sa na 150 až 300 minút kardio každý týždeň na chudnutie, v závislosti na intenzite vášho tréningu. Vykonajte silový tréning, ako napríklad cvičenie na zdvíhanie silov alebo cvičenia zamerané na odpor, najmenej dvakrát týždenne počas 30 minút na sedenie.

Spočítajte kalórie na chudnutie

Zdravá strava so správnym počtom kalórií je nevyhnutná pre zmenu postavy v tvare jablka a vytvorenie plochého žalúdka. Pretože denné kalorické potreby sa líšia v závislosti od veľkosti a pohlavia, budete musieť určiť svoje individuálne potreby; spravidla medzi 1 200 a 2 500 kalóriami denne je správne množstvo kalórií, ktoré vám pomôžu schudnúť. Zamerajte sa na jedenie celých a nespracovaných potravín, ktoré zahŕňajú zdroje chudého proteínu, celé zrná, nízkotučné mliečne výrobky, zdravé tuky a veľa ovocia a zeleniny. Vypite šesť až osem pohárov vody denne, aby ste sa uistili, že Váš tráviaci systém funguje efektívne, a aby ste odstránili zadržanú vodu.

Zamerajte sa na jadro

Ak chcete získať skutočne plochý žalúdok, musíte zamerať pozornosť na posilnenie celého svojho jadra. Pomôže to vašim svalom vyzerať tónovane, keď stratíte nadbytočný tuk, ktorý ich pokrýva. Je však nemožné schudnúť jednoducho zameraním abs a core, hoci. Potrebujete celotelové cvičenie a dobrú stravu, aby ste schudli. Cvičenia využívajúce stabilizačnú loptičku, ako je roll-out a tlač s jednou nohou, ako aj cviky ako doska, základné sit-upy a mini-drtia, vám pomôžu posilniť vaše jadro. Vykonajte tieto typy cvičení tri alebo štyri dni v týždni, začínajte pomaly a postupne zvyšujte množstvo každej relácie.

Foto Kredity

  • Stockbyte / Stockbyte / Getty Images