Vhodnosť

Môže vám eliptický trenažér pomôcť schudnúť?

Môže vám eliptický trenažér pomôcť schudnúť?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spaľujte kalórie a zbavujte tuku eliptickým strojom.

Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images

Na dosiahnutie chudnutia je potrebné vytvoriť kalórie z kardio cvičenia a diétu so zníženým obsahom kalórií. Pokiaľ ide o aeróbne cvičenie, máte veľa možností. Crossover eliptický trenažér, často nazývaný jednoducho eliptický trenažér, je efektívny kardio stroj, ktorý vám môže pomôcť spáliť kalórie a schudnúť.

Základy srdca

Zamerajte sa na 30 minút kardiovaskulárneho cvičenia po väčšinu dní, odporúča American College of Sports Medicine. Ak chcete schudnúť, možno budete musieť cvičiť trochu dlhšie. 155 kilogramová osoba spáli približne 670 kalórií za hodinu pri cvičení na eliptickom stroji. Spaľovanie 3 500 kalórií povedie k strate jednej libry a toto môžete dosiahnuť približne šiestimi hodinovými eliptickými cvičeniami.

Eliptické intervaly

Zvýšte svoje výhody chudnutia začlenením intervalového tréningu do eliptických tréningov. Intervalový tréning zahŕňa striedanie niekoľkých minút cvičenia normálnym tempom a krátke ostrohy intenzívnejšie. Po zahriatí začnite eliptikum používať bežným tempom dve až štyri minúty. Potom zvýšte rýchlosť pohybu o 30 až 60 sekúnd. Vyzvite sa v intervaloch s vyššou stimuláciou, aby ste sa pohybovali dostatočne rýchlo, aby ste mohli súčasne hovoriť iba pár slov. Pokračujte v striedaní krokov po celú dobu tréningu, aby ste spálili viac kalórií.

Eliptické tipy

Ak je to už nejaký čas, čo ste cvičili, pred začatím eliptického režimu chudnutia budete chcieť dostať povolenie od lekára. Podobne požiadajte o pomoc osobného trénera, aby ste sa uistili, že viete, ako používať eliptický stroj. Každé cvičenie začnite päť- až desaťminútovým cvičením, aby ste uvoľnili a zohriali svaly. Pozerajte sa priamo dopredu, zaistite si ABS, držte ramená dozadu a udržiavajte dobré držanie tela pri používaní eliptika. Po zahriatí zvýšte napätie stroja alebo sa pohybujte dostatočne rýchlym tempom, aby napadlo vaše telo. Koniec s pomalým ochladzovaním, ktoré trvá najmenej päť minút.

Rez kalórie

Pri spaľovaní kalórií a chudnutí eliptickými cvičeniami poháňajte telo a podporujte ďalšie chudnutie zdravou stravou s nízkym obsahom kalórií. Zníženie o 250 až 500 kalórií za deň vám pomôže stratiť ďalšiu pol až jednu libru týždenne. Jedzte päť až šesť malých jedál denne, ktoré pozostávajú z chudej bielkoviny, čerstvých zeleniny a ovocia, výrobkov z celých zŕn a nízkotučných mliečnych výrobkov. Udržujte hydratovaný pitím 8 až 10 pohárov vody denne.