Vhodnosť

Môže vám pomôcť indoor cycling?

Môže vám pomôcť indoor cycling?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vytvárajte svaly a spaľujte kalórie pomocou indoor cycling.

Indoor cycling buduje svalovú hmotu a zároveň zvyšuje úroveň vašej kondície. Počas halovej cyklistickej triedy by ste mali trénovať v rôznych simulovaných cyklistických terénoch, napríklad v bytoch a kopcoch. Cvičenie stojacich a sediacich polôh dodáva vášmu tréningu rozmanitosť, aby vás dostal do sedla a zo sedla. Niektoré triedy zahŕňajú aj skoky, ktoré zahŕňajú prichádzanie a vystupovanie zo sedadla pri zachovaní rovnomerného zdvihu pedála. Toto môže byť intenzívne cvičenie pre začiatočníkov, takže sa nemusíte báť, ak potrebujete prestávku alebo spomalenie. Porozprávajte sa so svojím lekárom, počúvajte svoje telo, zostaňte hydratovaní a pomaly si budujte svoju kondíciu.

Tip

  • Vnútorná cyklistika môže zapáliť kalórie, zlepšiť celkovú kondíciu a dokonca vyrovnať vaše nohy, keď sa to robí dôsledne.

Feel the Burn

Ak chcete schudnúť a získať tvar, musíte spáliť viac kalórií, ako konzumujete. Podľa stránky Shape.com môže 150 kilogramová osoba spáliť až 589 kalórií počas miernej 45-minútovej indoor cyklistickej triedy. Zvýšte množstvo kalórií, ktoré spaľujete, rýchlejšie šliapaním na bicykel alebo zvýšením odolnosti vášho bicykla. Tento typ cvičenia tiež buduje svalovú hmotu. Ľudia so svalovou hmotou spaľujú viac kalórií, aj keď odpočívajú.

Tónujte svaly

Inštruktori skupinových cykloturistických tried vás motivujú vstúpiť a vystúpiť zo sedla a zároveň nastaviť odpor, aby stimulovali rôzne svaly. Indoor cycling buduje štvorhlavý sval, hamstringy, gluteus a lýtkové svaly. Rôzne polohy bicyklov aktivujú rôzne svalové skupiny. Keď ste vo svojom sedle, zvýšte intenzitu sedenia. Tento odpor pomáha budovať gluteus a svaly hamstring. Pridajte odpor na bicykli a vyjdite zo svojho sedla na stojatý kopec, ktorý zladí svaly na nohách, ale zameriava sa na vaše štvorhlavé svaly a svaly gluteus.

Posilnite ruky a jadro

Vnútorné cyklistické tréningy získavajú vaše bedrové flexory, brušné, ramenné a dolné časti chrbta. Svaly jadra a ramena tvrdo pracujú na tom, aby sa vaše telo sústredilo na bicykel, zatiaľ čo udržujete konštantný tlak na pedál. Sila paže sa vyvíja, keď sú vaše bicepsy a tricepsy tónované, zatiaľ čo vás držia v polohe počas sediacej a stojacej polohy. Jadrové svaly pracujú v sede, ale sú ďalej aktivované v stoji.

Zlepšiť celkové zdravie

Indoor cycling dostane vaše telo do formy, rovnako ako vaše zdravie. Pravidelné hodiny cyklistiky v interiéri podporujú širokú škálu zdravotných výhod. Ak chcete zažiť výhody pravidelného cvičenia, American Heart Association odporúča 150 minút mierneho cvičenia týždenne alebo 75 minút intenzívneho cvičenia týždenne, alebo kombináciu miernej a intenzívnej činnosti. Cvičenie zvyšuje imunitu a náladu. Pravidelné cvičenie tiež znižuje riziká niektorých stavov, ako sú niektoré typy rakoviny, srdcové choroby a cukrovka.