Kategórie Vhodnosť

Aký druh vlákna po tréningu?
Vhodnosť

Aký druh vlákna po tréningu?

Potravinová vláknina sa nachádza v rôznych rastlinných potravinách. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Related Article 1 Spáli vaše telo tuk na palivo pri nízkokalorickom jedle? 2 Môže vám priveľa vlákien dodať ťažkosti? 3 Zoznam potravín na báze škrobu, ktoré by ste mali jesť 4 Ovos a uhľohydráty Mnoho ľudí má tendenciu venovať väčšiu pozornosť tomu, koľko bielkovín a glukózy konzumujú po tréningu, ako iným živinám - vrátane vlákniny.

Čítajte Viac

Vhodnosť

10 dôvodov pre riadok

Veslovanie je spoločné cvičenie s nízkym dopadom. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Schudnutie tukov 2 Porovnanie veslovania a jazdy na kajaku pre cvičenie 3 Vytvára plávanie stavbu Pecs? 4 Ako ovplyvňuje veslovanie vašu hruď? Existuje veľa spôsobov, ako sa môžete dostať fit a zostať vo forme. Mohli by ste bežať, jazdiť na bicykli alebo tancovať na fitnes alebo, ak chcete, radiť sa.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 úlovkov, ako sa zbaviť tuhého chrbta

Zahrňte do svojho každodenného života rôzne úseky, aby ste zmiernili stuhnutosť chrbta. Thinkstock Images / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenia, ktoré predlžujú vaše Abs 2 Použite Lat Stretch na uvoľnenie napínajúcich svalov chrbta 3 Natiahnutie rúk na nohách Rutina 4 Utiahnutie svalov na krku Tuhosť chrbta vám môže dať prekážku v dennom rozvrhu, čo sťažuje cvičiť, dokončiť domáce práce alebo dokonca vstať z postele.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Pomáha vám schudnúť 1/2 hodiny?

Tridsať minút denne môže pomôcť zbaviť sa telesného tuku. Obrázky Stockbyte / Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Môže beh behom 20 minút stratiť brušný tuk? 2 Môžete chudnúť na telocvični? 3 Môže beh na bežiacom páse pomaly znižovať hmotnosť? 4 Prináša eliptická práca svoju lásku? V priebehu času vám 30-minútové tréningy pomôžu schudnúť rovnomerným tempom, ak si vyberiete správne cvičenia a sledujete svoju stravu.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 libier činka cvičenie

Činky vám umožňujú robiť rôzne cvičenia zamerané na odpor takmer kdekoľvek. Ablestock.com/AbleStock.com/Getty Images Súvisiace články 1 Roztrhané plecia 2 Môžu ženy robiť cvičenie Spartacus? 3 Veľké 20-minútové cvičenie 4 Schémy cvičenia Triceps a hrudník Činky sú veľmi univerzálne a dajú sa použiť na cvičenie takmer akéhokoľvek odporu.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 spôsobov, ako pretiahnuť tesné telové svaly

Natiahnutie lýtka môže zlepšiť kvalitu pohybu a zabrániť zraneniu. Thinkstock Images / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie pre svaly hornej časti vnútorného svalu Gastrocnemius 2 Natiahnite svaly bedrovej flexie Svaly pre baletných tanečníkov 3 Hĺbkové natiahnutie pre Soleus 4 Natiahnite Achillovu šnúru Flexibilita múru Calf je kľúčom k zdravej nohe a členku funkcie, solídny športový výkon a prevencia úrazov.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 faktov o hmotnosti členkov

Ak je osoba s nadváhou alebo extrémne krehká, odporúča sa, aby pri cvičení nemala používať závažia členkov. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Môžu si na nohách nosiť členkové závažia a chodiť po nich? 2 Čo je najlepšie použiť pre domáce členkové závažia? 3 Prináša nosenie váh členku celý deň?
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 najlepších jogových pózy pre ženy

Jóga a hlboké dýchanie zmierňujú stres z vášho dňa. Jupiterimages / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Úseky na predĺženie chrbtice 2 Jóga na strečing bedier 3 Pózy na bicykli Bikram Jóga: Polovica korytnačky v polovici korytnačky 4 Sú boky posilnené jogou Bikram? Jóga ponúka ženám výhody okrem riadenia telesnej hmotnosti, zvýšenia sebavedomia, zmiernenia stresu, zlepšenia nálady a zvýšenia energie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 najlepších nápadov na bežecký pás

Bežecký pás je skvelý nástroj, ktorý môžete použiť, keď nemôžete cvičiť vonku. Obrázky Stockbyte / Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Krátkodobé tréningy s vysokou intenzitou 2 Ľahký rozvrh rýchlosti pre bežecký pás 3 Sprinter cvičenia na bežeckom páse 4 Začiatok bežnej rutiny na bežeckom páse Môžete si užiť beh behom vonku - ale keď v zime zasiahnete bežiaci pás je teplá a suchá alternatíva.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Je 1 000 kalórií na eliptickom trati dobrým spôsobom, ako schudnúť?

Spaľovanie 1 000 kalórií na eliptickom stroji vám pomôže pracovať na chudnutí. Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images Súvisiace články 1 Ktorá spaľuje viac tukov: Cvičte na bicykli alebo na eliptickom trenažéri? 2 kalórie stratené za dve hodiny na lyžiarskom stroji 3 kalórie spálené pri cvičení s typickým odporom 4 Koľko hmotnosti môže človek schudnúť, keď vyjde každý deň každý mesiac?
Čítajte Viac
Vhodnosť

10-rýchlostné bicykle vs. 3-rýchlostné bicykle

Desaťrýchlostné bicykle sú výrazne vyššie ako 3-rýchlostné bicykle z dôvodu vyšších prevodových pomerov. John Foxx / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Výhody a nevýhody jednorýchlostných bicyklov 2 Comfort Vs. Cruiser Bicycles 3 Rozdiel v horských a Cruiser Bikes 4 Aký je rozdiel medzi zjazdovým bicyklom a bicyklom Freeride?
Čítajte Viac
Vhodnosť

10 najlepších spôsobov, ako schudnúť v oblasti trupu

Cvičenie môže pomôcť schudnúť trup. George Doyle / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Kľúče k štíhlejším žalúdkom 2 Cvičenia a diéty Alternatívy k bruchu Tuck 3 Dobré cvičenia na orezanie zadku a žalúdka 4 Cvičenia na chudnutie Subkutánny tuk Váš trup zahŕňa hrudník a brucho a schudnutie z tieto oblasti si vyžadujú prístup na zníženie telesnej hmotnosti, pretože redukcia škvŕn nie je možná.
Čítajte Viac
Vhodnosť

16-týždňový tréningový program

Mať školiaceho partnera môže byť veľmi nápomocné pri udržiavaní motivácie. Robert Daly / OJO Images / Getty Images Súvisiace články 1 Šesťtýždňový kondičný program 2 P90X fáza 3 tréningy 3 Strata 20 libier na stacionárnom bicykli 4 4-dňový cvičebný plán pre ženy Ak chcete získať čo najviac zo vzdelávacieho programu, je múdre si vybrať ten, ktorý vyžaduje dôsledné úsilie tri až štyri mesiace.
Čítajte Viac
Vhodnosť

15 minútové aeróbne cvičenia

Skákacie lano poskytuje intenzívne cvičenie za pouhých 15 minút. Pixland / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie, ktoré spaľuje 500 kalórií 2 Kalórie spálené na bežiacom páse na základe rýchlosti a času 3 Aeróbne cvičenie doma pre oblasť žalúdka 4 Spaľovanie kalórií na stacionárnom bicykli Vs. Chôdza Je často zložité naplánovať čas na aeróbne cvičenie počas dňa, ale vzhľadom na obrovské výhody tejto formy cvičenia by malo byť prioritou nájsť čas na pohyb - dokonca iba 15 minút.
Čítajte Viac
Vhodnosť

10-dňové cvičebné plány na posilňovanie zadku

Vaše glute sú skutočne tri svaly a tónovanie si vyžaduje aktiváciu všetkých. Photos.com/PhotoObjects.net/Getty Images Súvisiace články 1 Tónujte svoje stehná a teľatá bez váhových váh Stroje a pilulky 2 Tónujte oblasť priamo pod zadkom 3 Spaľujte brušný tuk a schudnite pomocou sedemminútového intervalového cvičenia 4 Uťahujte svaly na krku cvičenie alebo práca na určitej časti tela, ako schudnúť, nefunguje, takže ak máte tuk pokrývajúci vaše gluteíny alebo svaly v zadku, musíte ho najprv odstrániť, skôr ako uvidíte požadovanú definíciu tónovania zadok.
Čítajte Viac
Vhodnosť

20-denný tréningový plán pre telo Bikini

Telo pripravené na bikiny vyžaduje veľa práce. Kraig Scarbinsky / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Štvortýždňový cvičebný plán pre mužov na rýchle chudnutie 2 Má horolezec na schodoch štíhlejšie stehná? 3 Cvičte, ak chcete chudá stehná. 4 Krok za krokom Rutinné cvičenie na brušný tuk Získanie tela pripraveného na bikiny nie je malý záväzok a 20 dní je veľmi krátka doba na to, aby ste videli skutočnú zmenu.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ako urobiť 3 kvapky sady s činkami

Nastavte si činky vopred, aby ste nestrácali čas medzi sadami. Comstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie s reverznou pyramídou Cvičenie na odbúravanie tukov 2 Vybudovanie obrovskej svalovej hmoty pomocou izometrických cvičení 3 Vykonajte činku Twist 4 Posúvajte sami Zdvíhacie závažia Kvapky súpravy na kulturistiku, pri ktorých cvičíte v jednej váhe, až kým nedosiahnete požadovaný počet. svalové zlyhanie, potom znížte hmotnosť a znova maximum.
Čítajte Viac
Vhodnosť

20 minút dychových cvičení

Alternatívne dýchanie nosovej dierky je upokojujúce a zaostrovacie. Obrázky na visage / Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Odporúčané dychové cvičenia pre starších 2 Dychové cvičenia pre tanečníkov 3 Bhastrika Pranayama na chudnutie 4 Dýchacie cvičenia na centrovanie a uzemnenie Dýchacie cvičenia ignorujte pri práci na posilňovacích míľnikoch v aeróbnej kapacite, flexibilite a budovaní sily. a necháte na stole niekoľko dôležitých výhod.
Čítajte Viac
Vhodnosť

28-denný plán na chudnutie

Strata tukov si vyžaduje prístup založený na celom životnom štýle. Fotografie Creatas / Creatas / Getty Súvisiace články 1 Začiatok denného tréningu P90x 2 Plán ponuky pre zdravého atléta 3 Cvičenie pre mužov, aby ste sa porezali, ale neboli obrovské 4 tvary Abs v posteli pre ženy Akýkoľvek dobrý plán na chudnutie bude využívať mnohostranný prístup kombináciou stravovania, cvičenia a riadenia životného štýlu.
Čítajte Viac
Vhodnosť

5x5 cvičebný program na chudnutie

Popadnite bar, pár tanierov a činiek a držte sa ďalej od strojov. Photodisc / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Odporúčané rutiny Mass Powerlifting 2 3-denné cvičenie Rutina pre mužov, ako schudnúť Silový tréning premení vaše svaly na spaľovacie motory.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Cvičenie vesta s hmotnosťou 40 libier

Použite svoju vestu na zvýšenie rýchlosti a zrýchlenie. Obrázky Gary Faber / Fotodisc / Getty Súvisiace články 1 Vytiahnite a zatlačte rutinu na zostavenie sily 2 Cvičenia s činkami na silový tréning žien 3 Plány na svalové cvičenie s použitím domácej posilňovne 4 vesta na vzpieranie vertikálne cvičebné cvičenia Vážená vesta je užitočný nástroj, či už trénujete, aby ste si vybudovali rýchlosť, silu a atletickú silu, alebo hľadáte spôsob, ako trochu vylepšiť tréning.
Čítajte Viac