Kategórie Vhodnosť

Aké svaly sú zamerané na eliptický trakt?
Vhodnosť

Aké svaly sú zamerané na eliptický trakt?

Cvičenie s nízkym vplyvom na eliptické spaľovanie kalórií a svalov. Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images Súvisiace články 1 Čo svaly Funguje schodový horolezec? 2 cvičenia na zadok bez použitia kolien 3 Aké svaly sú aktivované z bežiaceho pásu? 4 Uvoľnite svalovú spasticitu s rozťažkami Eliptický trenažér je krížom medzi schodovým strojom a stacionárnym bicyklom.

Čítajte Viac
Vhodnosť

4-dňový cvičebný plán pre ženy

Zdvíhanie ťažkých bremien vás nezmení na objemné - ale pomôže vám vylepšiť tón. Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Tréningový plán na tri dni v týždni 2 Päťdňové cvičenie pre celé telo Rutina pre mužov 3 16-týždňový cvičebný program 4 5-dňový cvičebný plán vrátane abs a srdca Používanie štvordňového cvičebného plánu je jednoduchý spôsob, ako zabezpečiť, aby ste dostatočne zacieľovali na všetky časti tela.
Čítajte Viac
Vhodnosť

45 dňový ženský tréningový plán

Tento 45-dňový tréningový plán kombinuje silu, HIIT a tradičné kardio pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Dobrý tréningový plán na roztrhnutie a odrezanie veľkého množstva telesného tuku 2 Plány súťažiacich na cvičenie pre ženy Obrázok 3 Tréningový plán na tri dni v týždni 4 Zbavte sa tuku v hrudníku pri kulturistike 45 Plán denného tréningu pre ženy by mal pokrývať tri spoločné ciele: stratu tuku, budovanie štíhlej svalovej hmoty (alebo tón) a zlepšenie celkovej kondície a sily.
Čítajte Viac
Vhodnosť

5 spôsobov, ako získať svaly nôh

Silový tréning je jedným zo spôsobov budovania svalov nôh, ale nie jediným. Thinkstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Získajte svalovo vyzerajúce nohy 2 Vytvorte svalstvo bez izometrie 3 Zvýšte svalstvo nôh a rýchlosť nanášania pomocou váh 4 nohy v deň vypnutia počas kulturistiky Dobre tónované nohy s jasne definovanými svalmi nesú oveľa viac ako len estetickú príťažlivosť. - nesú vás.
Čítajte Viac
Vhodnosť

45 minútové cvičenie na odstreďovanie

Vážne práčky často investujú do špeciálnej obuvi, ktorá sa pripája na ich bicykle. Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Tréningový tréning pre indoor triatlon pre začiatočníkov 2 Tepová frekvencia pri lezení na kopci 3 Zvýšenie výkonu a rýchlosti počas tréningu na bicykli 4 Kondicionovanie pomocou lezenia po schodoch Ak máte radi konkurenčné cvičenie alebo by ste radšej cvičili so spoločnosťou ako vy sami , pradenie môže byť pre vás to pravé.
Čítajte Viac
Vhodnosť

30 dňový beh Challenge

Ak chcete začať, obmedzte svoje bežecké sedenie na trikrát týždenne, aby vaše telo mohlo odpočívať. John Howard / Digital Vision / Getty Images Súvisiace články 1 6-mesačné školenie na 5K 2 schudnúť behom 45 minút 3 osemtýždňové polmaratónové tréningové programy 4 Skrátenie času na beh míle na 10k Beh je fantastický spôsob, ako si udržať fit a zdravý, a je to jedno z najlepších kardio cvičení pre vás.
Čítajte Viac
Vhodnosť

30 minútové kardio cvičenia s nízkou intenzitou doma

Pomaly sa pohybujúci rotoped je cvičenie s nízkou intenzitou. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Výhody bežeckého a vnútorného cyklu 2 Odporúčaná tepová frekvencia pre staršieho dospelého na eliptickom stroji 3 Koľko hmotnosti môžete schudnúť s 50 minútami kardio za päť dní v týždni?
Čítajte Viac
Vhodnosť

40-denný plán na stratu 10 libier

Zarobte silový tréning ako súčasť vášho 40-denného plánu. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Bench Press Workout s 12 týždňami silového zdvíhania 2 Najlepšie cvičenia na zdvíhanie pomocou jediného taniera 3 Pravidelné cvičenie na získanie svalov 4 tvrdé cvičenia na získanie silných a roztrhnutých 10 kilogramová redukcia hmotnosti urobte zreteľný rozdiel vo vašom vzhľade, či už je to prvých 10 libier na vašej ceste k chudnutiu alebo posledný tvrdohlavý kúsok.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Je 30 minút plávania lepšie ako beh na bežiacom páse jednu hodinu?

Intenzita cvičenia a trvanie sú dôležité pre chudnutie. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Plavecký bazén vs. Oceán pre fitnes 2 A Half-Mile Swimming Workout 3 Výhody a nevýhody plávania 4 Účinky plávania Vs. Beh na srdci Kardiovaskulárne cvičenia, ako je beh a plavecké balenie, v mnohých zdravotných výhodách, od chudnutia po zníženie rizika kardiovaskulárnych ochorení a zvýšenie nálady, imunitného systému a vašej schopnosti zvládať stres.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Tréningy s obvodom 45 minút

Vezmite triedu obvodov s telesnou hmotnosťou vonku. Obrázky Mike Powell / Digital Vision / Getty Súvisiace články 1 Obvody s nízkou hmotnosťou na spaľovanie tukov a svalový tonus 2 Cvičenie, ktoré nepoužíva zariadenia 3 Výcvik v obvodoch s váhami Stroje 4 kalistenické cvičenia na spaľovanie tukov Ak chcete zo svojho cvičenia najviac využiť minimálny čas, tréning obvodov je pre vás.
Čítajte Viac
Vhodnosť

5-dňový rozvrh cvičenia na tónovanie a chudnutie

Dodržiavanie harmonogramu cvičenia vám môže pomôcť schudnúť. Comstock Images / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Získajte ploché brucho 2 Vytvorte si silné paže s činkami 3 Najlepšie spôsoby, ako schudnúť Doing Circuit Training 4 Recover from Insanity Zaviazanie sa pracovať päť dní v týždni je veľký krok správnym smerom pokiaľ ide o chudnutie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Šesťmesačné školenie na 5K

Školenie s ostatnými uľahčuje školenie. David De Lossy / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Stanovenie cieľa pre beh Maratón 2 Strata váhy tréningom pre 5K 3 30-dňový beh Challenge 4 Tajomstvá pre beh Fast 5K Tréning pre prvých 5 000 metrov závodov vás umiestni do spoločnosti tí, ktorí dokončili najobľúbenejšiu vzdialenosť cestných pretekov v Spojených štátoch.
Čítajte Viac
Vhodnosť

3-denné cvičenie pre mužov na chudnutie

Ak chcete dosiahnuť presné výsledky, vážte sa v rovnakom čase. Digital Vision./Digital Vision / Getty Images Súvisiace články 1 21-dňové posilňovacie cvičenia pre ženy 2 domáci tréning s činkami a činkami 3 cvičebné programy pre mužov, ktoré sa strihajú, ale nie sú obrovské 4 5x5 cvičebný program na chudnutie Ak chcete stratiť tuk že táto rezervná pneumatika vyžaduje kombináciu kardiovaskulárneho a silového tréningu, aby ste dosiahli svoje ciele pri chudnutí.
Čítajte Viac
Vhodnosť

3-dňový týždenný program hornej časti tela

Starostlivo vyberajte cvičenia hornej časti tela. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Tréningy Push & Pull 2 ​​Serratus Tréningy prednej strany 3 Cvičenia na izoláciu kosoštvorcov 4 Potlačenie ramien a vzpriamený riadok Plánovanie cvičebného programu je nevyhnutné na zabezpečenie vyváženej rutiny, ktorá umožňuje zotavenie a zároveň tiež vyzývajúc vaše svaly.
Čítajte Viac
Vhodnosť

15-minútové celkové cvičenie kĺbov a tela

Mobilné cvičenie zaistí udržateľnosť vášho cvičenia. Goodshoot / Goodshoot / Getty Images Related Article 1 Redukujú žalúdočné tuky tuk? 2 Najlepšie cvičenia na utiahnutie brucha 3 Získaj Pecs a schudnite tukový tuk doma 4 Cvičenie zamerané na tonizovanie celého tela a spaľovanie tukov Nájsť čas na cvičenie je ťažké.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ako získať 6-balenie abs s vodným aerobikom

Vodné aerobik triedy sú ponúkané pre ľudí všetkých vekových skupín. Fotodisc / valueline / obrázky Getty Súvisiace články 1 Vypracujte si svoje absencie v bazéne 2 Uskutočnite cvičenie s vodou Zumba 3 Čo sú sit-upy pre plavcov? 4 Čisté okuliare Racquetball Ak žijete v horúcom podnebí, mali by ste radšej robiť väčšinu svojho cvičenia v bazéne, najmä v lete.
Čítajte Viac
Vhodnosť

12-týždňový program na chudnutie v porovnaní s 30-dňovou výzvou na fitnes

Chudnutie a problémy s kondíciou zahŕňajú cvičenie. Jupiterimages / obrázky značky X / obrázky Getty Súvisiace články 1 Vyvarujte sa hromadeniu na librách po úspechu so stratou hmotnosti 2 Cvičenie na zdvíhanie hmotnosti pre začiatočníkov s najlepším začiatočníkom 3 Cvičenie rôznych svalov každý druhý deň 4 Program na sledovanie hmotnosti online Online dieta Program fit a chudnutie niekedy nestačí motivovať niektorých ľudí.
Čítajte Viac
Vhodnosť

30minútový program na bežecký pás na tónovanie

Cvičenie na bežiacom páse vám môže pomôcť zladiť vaše spodné telo. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Priemerný týždenný úbytok hmotnosti na tréningovom páse HIIT 2 intervaly vs kopce pre nastavenia bežeckého pásu 3 Najlepšie spôsoby, ako naladiť svaly nôh na bežiacom páse 4 Kalórie spálené počas HIIT na bežeckom páse sú všestranné fitness nástroje, ktoré vám môžu pomôcť spáliť kalórie, stratiť telesný tuk a tónovať vaše svaly.
Čítajte Viac
Vhodnosť

8 jogín, ktoré musíte urobiť

Cvičenie jogy vonku vám pomôže cítiť sa v spojení s prírodou. Jupiterimages / obrázky značky X / obrázky Getty Súvisiace články 1 Jóga bez záťaže 2 Čo je dobré rozťahovanie rutín pred spaním? 3 Bikram Jóga pre začiatočníkov 4 Najlepšie Jóga pre chudnutie Teší sa, že pri štúdiu jogy na plný úväzok s inštruktorom a ďalšími študentmi budete motivovaní, že sa vám môže zdať nemožnosť s vašim nabitým programom - ale môžete si vytvoriť svoju vlastnú prax pomocou osem pozícií na cvičenie jogy.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Cvičenia na 7 minút cvičenia

Základné cvičenia, ako sú kliknutia, pomáhajú zrýchliť 7-minútové cvičenie. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenia na chudnutie, ktoré vám pomôžu ísť 2 kalórie spálené počas cvičenia TurboFire HIIT 3 Základy cvičenia Zumba a 20 minút cvičenia 4 cvičenie, ktoré nepoužíva zariadenia Sedem minút pre zdravšieho a zdravšieho vodiča potrebujete niekoľko krátkych fitness postupov, ktoré môžu ponúknuť príťažlivosť skráteného tréningu.
Čítajte Viac
Vhodnosť

1-mesačný tréningový plán na plochejšie brucho

Štíhlejší pás je možné získať za jeden mesiac. Digital Vision./Photodisc/Getty Images Related Articles 1 Udržujte chudnutie a stále jete normálne potraviny 2 Aký druh omáčok je vhodný na chudnutie? 3 Najlepšie tréningy s pásovým pasom 4 Jednoduché jedlá s nízkym obsahom tukov a nízkokalorické jedlá s nízkym obsahom tukov Brušný tuk sa nepovažuje za atraktívny, ale to je najmenej dôležitý dôvod, prečo by ste ho mali stratiť.
Čítajte Viac