Kategórie Vhodnosť

Problémy bežiace na bežiacom páse
Vhodnosť

Problémy bežiace na bežiacom páse

Kolená berú bremeno dopadu z behu Jupiterimages / Obrázky X / Obrázky Getty Súvisiace články 1 Cvičenie na bežiacom páse poškodzuje vaše kolená? 2 Môže bežať na bežeckom páse naboso? 3 Aké sú riziká spojené s používaním bežiaceho pásu? 4 Bežecký pás proti behu na chudnutie Aj keď beh alebo chôdza na bežiacom páse poskytuje intenzívne a prospešné kardiovaskulárne cvičenie, mali by ste si byť vedomí potenciálnych problémov.

Čítajte Viac

Vhodnosť

7-týždňový tréningový plán

Pri začatí nového tréningu sa poraďte s lekárom. Comstock Images / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Mám cvičiť 5 dní v týždni? 2 tónované nohy za 30 dní 3 Nechajte svoj žalúdok vyzerať tónovaný pre Bikini Season 4 Spálené kalórie počas 45 minút ľahkého vzpierania Sedemtýždňový cvičebný plán je v dnešnej plastickej chirurgii milujúci a teraz ho chcem mať.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab cvičenia pre ľudí nad 50 rokov

Silné jadro vás môže pri cvičení menej zraniť. Jupiterimages / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie jogy pre pľúca 2 Natiahnite chrbticu 3 Do strany drví 4 Do hlavy rolka Vaše jadro poskytuje stabilitu pre vaše horné a dolné telo, chráni vaše vnútorné orgány a pomáha vám dýchať.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab cvičenia bez klieští

Cvičenie krížového kríža neustále prepína opačné koleno smerom k opačnému kolenu. IT Stock / Polka Dot / Getty Images Súvisiace články 1 Efektívne cvičenie s plochým žalúdkom 2 Pilates na tónovanie a napnutie pokožky 3 Cvičenia pre brucho a žalúdok 4 Cvičenia s flexorom bedra na uľahčenie sedenia po celý deň Možno ste si všimli trend v cvičeniach ab, ktoré kombinovať kliky s ABS, ale cvičenia ab sa dajú robiť bez klieští.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab Circuit Workout pre začiatočníkov

Ak chcete získať tónovanú bránicu, potrebujete tréning, ktorý spaľuje tuk a buduje svalovú hmotu. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie, ktoré nepoužíva vybavenie 2 Najlepšie cvičenie, ako sa zbaviť bočných huggerov 3 Aké cvičenia v telocvični utiahnite žalúdok najrýchlejšie? 4 Základné cvičenie na trupe vyzerá ako model Cvičenie na okruhoch sa dá vykonávať s malým alebo žiadnym vybavením a dobre funguje pre tých, ktorí nemajú veľa voľného času na cvičenie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

20 minútové cvičenie pre brušný tuk

Najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou závaží a kardio. Gallo Images / Getty Images Šport / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie s celkovým telom s rýchlymi výsledkami 2 Dobrý týždeň cvičebný plán na chudnutie 3 cvičenia s činkami útržky 4 5-dňový cvičebný plán vrátane abs a srdca Zbavenie brušného tuku je prioritou tréningu Nie. ,
Čítajte Viac
Vhodnosť

60-dňový tréningový plán

Vytvorenie dlhodobého fitnes plánu vám pomôže zamerať sa a dosiahnuť svoje zdravotné ciele. Comstock Images / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie na zlepšenie veľkosti a tonusu 2 5-dňový cvičebný plán vrátane cvičení Abs a Cardio 3 na získanie väčších teliat a roztrhaných nôh 4 Cvičenie na tonizovanie celého tela a spaľovanie tukov po 60- denný tréningový plán ponúka niekoľko výhod, vrátane pridania rozmanitosti k vášmu cvičebnému režimu a zaistenia toho, že ste zasiahli všetky svaly na celkový tréning tela.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Funguje stroj Ab Torso v telocvični?

Crunch stroje môžu pomôcť tón vašej abs. Obrázky Jupiterimages / Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Porovnanie cvičení brušného cvičenia 2 Aký stroj sa používa na orezanie pásu? 3 Aké svaly pracuje stroj s rotačným trupom? 4 Sú brušné drtia jedným spoločným cvičením? Základné školenie zahŕňa viac ako len sedenie a sedenie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Cvičenie na zahrievanie počas 20 minút ráno

Zobuď sa s 20-minútovým tréningom. Comstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Aké svaly je potrebné roztiahnuť, aby sa rozdelili? 2 Zaoberajte sa abdominálnym svalstvom 3 Cvičenie slúžiace na uvoľnenie svalov hamstringu 4 Rýchle tréningy na stratu tuku v brušnej dutine Vykonanie cvičenia, ktoré je súčasťou vašej rannej rutiny, je istý spôsob, ako vás pripraviť na deň.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab Cvičenia, ktoré môžete robiť počas školy

Súvisiace články 1 Cvičenie jogy na zníženie brucha 2 drepy a dosky na tuk v žalúdku 3 Cvičenia jogy na bruško 4 abs Cvičenia na tvar presýpacích hodín Keď väčšinu času trávite v učebni alebo na akademickej pôde, môže byť vybavenie v tréningu ab náročné. Našťastie nemusíte zasiahnuť telocvičňu, aby ste dosiahli silný, tónovaný žalúdok.
Čítajte Viac
Vhodnosť

The Ab Wheel Vs. dosky

Vykonávanie výstuže je podstatne ťažšie ako predná doska. Thinkstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Čo funguje Ab Roller Wheel? 2 Funguje Ab Roller na hornej časti chrbta? 3 Ab kolieska pre začiatočníkov 4 Cvičenie AB pre obnovu svalov po chudnutí Máte veľa možností, pokiaľ ide o zostavenie základného cvičenia.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Je dostatočný interval 30 minútového intervalu?

Intervaly behu sú jedným zo spôsobov, ako sa dostať do formy. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Ktoré cvičenia pomáhajú mužom vyzerať riedšie? 2 ACSM definícia kardiovaskulárneho cvičenia 3 3-dňový tréningový plán pre ženy 4 Dokážete schudnúť bez kardio? Intervalový tréning vám môže pomôcť posilniť vaše svaly a zároveň získať silné kardiovaskulárne cvičenie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Sú brušné drtia jedným spoločným cvičením?

Držte ruky na hrudi, aby sa drtia trochu uľahčili. Pixland / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Funguje Ab Roller na hornej časti chrbta? 2 podlahové drtia s nohami na lavičke 3 Drtia sa naozaj vaše brucho? 4 Sissy Squats a väčší zadok Keď sa cvičenie považuje za jednodielny kĺb alebo izoláciu, znamená to, že zahŕňa pohyb iba v jednom kĺbe.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab cvičenia, ktoré skutočne pracujú na vyrovnaní a tónovaní

Plochý obklad žalúdka znamená pevnosť jadra budovy. Banánové výrobky / Banánové obrazy / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenie jogy na zníženie brucha 2 cvičenia na tónovanie a zoštíhlenie brucha 3 Abs cvičením drví a zdvíhaním nôh 4 Ab cvičenia, ktoré nebudú napínať chrbát, zatiaľ čo nemôžete na mieste znížiť tuk vaša brušná oblasť, cvičenia na odpor - v kombinácii s kardio cvičeniami - vám môžu pomôcť celkovo sa zoštíhľovať a zároveň posilňovať a budovať svalovú hmotu, čím získajú brucho štíhlejšie a plochšie.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Čo znamená 15 kolo na trampolíne?

Trampolíny sú dodávané v rôznych veľkostiach vrátane priemeru 15 stôp. Thinkstock Images / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenia pre trampolínu 2 Kravata na futbalovú sieť 3 Nasaďte futbalové zápasy 4 Bezpečne vyčistite dobrú raketu na stolný tenis? Trampolíny kombinujú intenzívne kardiovaskulárne cvičenie so zábavou zo skákania.
Čítajte Viac
Vhodnosť

3-dňový cvičebný plán činky pre hornú časť tela

Činky hrudníkové lisy rozvíjajú hrudník, plecia a tricepsy. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenia s úchopmi činky 2 Získajte väčšie svaly paže s váhami rúk 3 Cvičenie brucha s činkami 4 Cvičenia s ramenami pre začiatočníkov pre ženy Trojdňový rozvrh cvičenia činky je vhodná frekvencia zdvíhania pre budovanie sily alebo veľkosť svalov hornej časti tela.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab & Leg Tone Workout pre ženy

Pevnosť vlak pre tónovaný abs a nohy. Polka Dot Images / Polka Dot / Getty Images Súvisiace články 1 Metódy cvičenia pre zadok 2 Urobte si kučeranie ležiacich nôh pomocou činky doma 3 Väčšie cvičenie pre zadok rutina 4 cvičenie Pohybuje sa za zdvíhanie zadku v Brazílii Je možná tónovaná spodná časť tela a jadra s cvičeniami zameranými na brucho, boky, stehná a teľatá.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Cvičenia pre mužov starších ako 50 rokov

Drtia môžu byť ťažké na chrbte, ale iné cvičenia môžu byť jemné a efektívne. Creatas / Creatas / Getty Images Related Articles 1 Rozťahovacie cvičenia pre starších ľudí, ako schudnúť 2 napínania za tesnú zadnú reťaz 3 napínania za tesnú Serratus Predná strana 4 Extenzor bedra Rozťahovanie pre seniorov Jedného dňa ste sa prebudili a stalo sa - vy otočil sa na 50.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Ab cvičenia, ktoré nepoškodia krk alebo plecia

Vyvarujte sa bolesti krku a ramien vykonaním brušných drví so správnou formou. Jupiterimages / Liquidibrary / Getty Images Súvisiace články 1 Cvičenia pre brucho a žalúdok 2 Zadné hyperexpenzie pre Abs 3 Ako sa vám darí múr? 4 AB Cvičenie na regeneráciu svalov po chudnutí Kým kríza a jej variácie sú efektívne cvičenia na kondicionovanie vašej abs, ťahanie za hlavu a zaokrúhlenie ramien pomáha zdvihnúť hornú časť tela zo zeme a dokončiť drvivý pohyb môže viesť k krku a namáhanie ramien.
Čítajte Viac
Vhodnosť

Udržiavajú cvičenia Ab brucho počas tehotenstva?

Kľúčová práca počas tehotenstva pomáha, keď príde čas na pôrod. Ryan McVay / Phododisc / Getty Images Súvisiace články 1 Tónovanie žalúdka pre začiatočníkov 2 Môže sedenie úplne vyrovnať žalúdok? 3 Urobte si bezmocnú krízu. 4 Rozťahujte sa s predĺžením chrbtice Väčšina tehotných žien nespĺňa minimálne odporúčania týkajúce sa záťaže.
Čítajte Viac
Vhodnosť

7 najlepších činiek sa pohybuje za omšu

Silový tréning s činkami sa vypláca vo veľkosti a definícii. NA / PhotoObjects.net / Getty Images Súvisiace články 1 Jednoduché cvičenie na hrudníku s činkami 2 Do činka hojdačka 3 Latissimus Dorsi a cvičenia s činkami 4 Podporuje rýchla strata hmotnosti chôdza na bežiacom páse pri najvyššom sklone?
Čítajte Viac