Kategórie Zdravie

Protetické zásahy do amputácie špičky
Zdravie

Protetické zásahy do amputácie špičky

Protetické prsty zlepšujú fitáciu topánky po amputácii. Jupiterimages / obrázky značky X / obrázky Getty Súvisiace články 1 Deformácia Equinovarus pri mozgovej obrne 2 Ortéza a mozgová obrna 3 Diparetická mozgová obrna 4 Tenis vs. raketa na futbal diabetes.

Čítajte Viac
Zdravie

Syndróm karpálneho tunela medzi stavebnými robotníkmi

Kladivo zdvíhanie zvyšuje riziko syndrómu karpálneho tunela. Obrázky značky X / Obrázky značky X / obrázky Getty Súvisiace články 1 Hodnotenie funkčnej kapacity pri syndróme karpálneho tunela 2 Úľava od bolesti pri reumatoidnej artritíde (deformované prsty) 3 včasná a neskorá diagnostika syndrómu karpálneho tunela 4 tendencia na kolená Vs.
Čítajte Viac
Zdravie

Chovanie detskej mozgovej obrny

Deti s detskou mozgovou obrnou sa môžu cítiť izolované okolo rovesníkov. Ablestock.com/AbleStock.com/Getty Images Súvisiace články 1 Tréneri chôdze na detskú mozgovú obrnu 2 Duševné účinky stravy na rýchle občerstvenie 3 Pomôžte dieťaťu s detskou mozgovou obrnou pomocou rukopisu 4 Diparetická detská mozgová obrna Mozgová obrna je chronický stav spôsobený poškodením mozgu, ktorý spôsobuje zvyčajne sa vyskytuje pred pôrodom alebo počas neho.
Čítajte Viac
Zdravie

Čo spôsobuje zlomeninu kompresie?

Zlomeniny stavcov môžu byť výsledkom dokonca menšej traumy. Photos.com/Photos.com/Getty Images Súvisiace články 1 Môže zranenie chrbta spôsobiť bedrovú stenózu? 2 Príznaky herniovaného hrudného medzistavcového disku 3 Môže vydutý disk spôsobiť slabosť ramena? 4 Čo sa stane, keď sa vypuklý disk nelieči?
Čítajte Viac
Zdravie

Bolesť a liečba syndrómu karpálneho tunela

Váš fyzioterapeut vám môže dať cvičenia na zlepšenie priľnavosti. Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images Súvisiace články 1 Elbow Tendinitis Vs. Tendinóza 2 Prevencia porúch rúk pri odpočinku s klbkami 3 Natiahnite Supraspinatus 4 Úľavu od bolesti pri reumatoidnej artritíde (deformované prsty) Syndróm karpálneho tunela je najčastejšou poruchou zachytenia nervov postihujúcou 3.
Čítajte Viac
Zdravie

Detská mozgová obrna a osteoporóza

Osteoporóza môže spôsobiť zlomeniny kompresie v chrbtici. Comstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Tréneri chôdze na detskú mozgovú obrnu 2 Problémy s rovnováhou v mozgovej obrne 3 Fyzioterapia na detskú mozgovú obrnu 4 Čo spôsobuje zlomeninu kompresie? Mozgová obrna je porucha pohybu spôsobená poškodením mozgu, ktoré sa vyskytuje v lone, počas pôrodu alebo v skorom detstve.
Čítajte Viac
Zdravie

Čo spôsobuje bolesti žalúdka a rektálne krvácanie?

Bolesť brucha a krvácanie z konečníka by mali urýchliť návštevu lekára. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Čo by mohlo spôsobiť krv v stolici a ostré bolesti žalúdka? 2 Čo by mohlo spôsobiť bolesť v hornej časti žalúdka? 3 dyspepsia a žlčové kamene 4 Vedieť, kedy je váš žalúdok zapálený Len málo vecí vyvoláva viac starostí ako epizóda rektálneho krvácania.
Čítajte Viac
Zdravie

Šanca dieťaťa, ktoré má Spina Bifida

Pravdepodobnosť, že dieťa má chrbticu bifida, je všeobecne nízka. Dynamická grafika / Creatas / Getty Images Súvisiace články 1 Poruchy vývoja plodu v mozgu 2 Liečba problémov so žlčníkom u tehotných žien 3 Účinky estrogénu na plodnosť mužov 4 Estrogény a zrážanlivosť Ak plánujete mať dieťa alebo ste už tehotné, je to prirodzené premýšľať o možných problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť počas vývoja dieťaťa.
Čítajte Viac
Zdravie

Detská mozgová obrna v Newborns

„Brušný čas“ posilňuje svaly paží u detí s detskou mozgovou obrnou. Jupiterimages / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Diparetická mozgová obrna 2 Aký je rozdiel medzi mozgovou obrnou a Erbovou obrnou? 3 Monoplegická detská mozgová obrna 4 Neustále spiaca a hladová detská mozgová obrna je stav, ktorý postihuje mozog novorodencov.
Čítajte Viac
Zdravie

Charakteristika akútnej pankreatitídy

Diabetes 2. typu môže zvýšiť riziko akútnej pankreatitídy. Banánový inventár / Banánový inventár / Getty Images Súvisiace články 1 Astma a bronchitída u ľudí 2 Čo spôsobuje bolesti žalúdka a rektálne krvácanie? 3 Čo by mohlo spôsobiť krv v stolici a ostré bolesti žalúdka? 4 Čo by mohlo spôsobiť bolesť v hornej časti žalúdka? Váš pankreas je orgán v tvare čiarky, ktorý sa nachádza medzi zadnou stenou žalúdka a chrbticou.
Čítajte Viac
Zdravie

Čo spôsobuje, že zuby sú citlivé na horúce a studené tekutiny?

Váš zubný lekár vykoná dôkladné vyšetrenie, aby zistil príčinu citlivosti zubov. Banánové bankovky / Banánové bankovky / Getty Images Súvisiace články 1 Potrebujete röntgenové lúče pred extrakciou zubov? 2 Vedieť, kedy je váš žalúdok zapálený 3 Detské žlčové kamene 4 Liečte problémy so žlčníkom u tehotných žien Ak jesť zmrzlinu je bolestivý zážitok alebo pitie horúceho čaju alebo kávy vás pošle cez strechu, nie ste sami.
Čítajte Viac
Zdravie

Ako sa starať o pleťovú burzitídu po podaní kortizónu

Ramenná burzitída často spôsobuje bolesť počas spánku. Creatas Images / Creatas / Getty Images Súvisiace články 1 Tendonitída a roztrhaná chrupavka 2 Poloha pleťovej burzitídy 3 Zhoršenie rozsahu pohybu v pleci 4 Traumatické drvenie poranenia prstov Bolesť v ramenách spôsobuje každodenné úlohy, ako je obliekanie, sprchovanie a šoférovanie. , ťažké.
Čítajte Viac
Zdravie

Collarbone and Shoulder Arthritis

Závesný popruh znižuje tlak na AC spoj. Hemera Technologies / AbleStock.com / Getty Images Súvisiace články 1 Tendonitída a roztrhaná chrupavka 2 Umiestnenie pleťovej burzitídy 3 Fyzikálna terapia pre chronickú nestabilitu rúk 4 Chrániče lakťov pre burzitídu Artritída sa môže vyvíjať v akomkoľvek kĺbe, ktorý sa pohybuje.
Čítajte Viac
Zdravie

Odporúčania CDC pre pneumokokovú vakcínu (Pneumovax)

Pneumokoková vakcína sa odporúča všetkým starším občanom a iným vysoko rizikovým skupinám. Jeffrey Hamilton / Lifesize / Getty Images Súvisiace články 1 Dôležitosť vakcíny Tdap pre opatrovateľov novorodencov 2 Je čierny kašeľ nebezpečný pre tehotné ženy? 3 Môžete získať emfyzém a zápal pľúc súčasne?
Čítajte Viac
Zdravie

Cholestáza tehotenstva a žlčníka

Zvýšené hladiny hormónov počas tehotenstva prispievajú k cholestáze. George Doyle / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Ste stále nákazliví po užití Tamiflu? 2 Žlčové kamene v detskom veku 3 Žlté kamene s kvapkami 4 Liečia problémy so žlčníkom u tehotných žien Žlč, tekutina, ktorú Vaša pečeň vytvára na trávenie tukov, sa ukladá vo vašom žlčníku, kým ju vaše telo po jedle nepotrebuje.
Čítajte Viac
Zdravie

Cervikálna myelopatia a znecitlivenie rúk

Na účely mobility s pokročilou cervikálnou myelopatiou môže byť potrebný invalidný vozík. Thinkstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Môže burzitída spôsobiť bolesť lopatiek a brnenie v rukách a rukách? 2 Diparetická mozgová obrna 3 Necitlivosť v rukách, ale nie je to karpálny tunel 4 Fyziologická Lordóza krčnej chrbtice Necitlivosť rúk je spôsobená kompresiou nervu kdekoľvek od chrbtice po končeky prstov.
Čítajte Viac
Zdravie

Žlčové kamene pre deti

Žlté kamene sa môžu vyskytnúť u detí akéhokoľvek veku. Hemera Technologies / AbleStock.com / Getty Images Súvisiace články 1 Môže lupus spôsobiť bolesti žalúdka? 2 Sfingerotómia a žlčové kamene 3 Žulové kamene a cirhóza 4 Žlčové kamene u dospievajúcich Hoci sa žlčové kamene kedysi považovali za zriedkavé u detí, tento stav sa stáva prevažujúcim najmä u obéznych detí.
Čítajte Viac
Zdravie

Prečo cigarety niekedy spôsobujú žalúdky?

Fajčenie zvyšuje riziko vredov. Hemera Technologies / AbleStock.com / Getty Images Súvisiace články 1 Vedieť, kedy je váš žalúdok zapálený 2 Ako dlho vydrží kašeľ z bronchitídy? 3 Astma a bronchitída u ľudí 4 Môže lupus spôsobiť bolesti žalúdka? Fajčenie cigariet zvyšuje riziko vzniku mnohých ochorení vrátane: chronickej obštrukčnej choroby pľúc; srdcové choroby a mozgové príhody; poruchy cirkulácie; rakoviny úst, hrdla, pľúc, močového mechúra, pankreasu, pažeráka, žalúdka a krčka maternice; osteoporóza; tehotenské komplikácie a syndróm náhleho úmrtia dieťaťa.
Čítajte Viac
Zdravie

Chronická pankreatitída so závažnou hnačkou

Chronická pankreatitída môže spôsobiť silné bolesti brucha, cukrovku a zažívacie ťažkosti. BananaStock / BananaStock / Getty Images Súvisiace články 1 Čo je potrebné na emulgáciu tukov? 2 Trávenie odtučneného mlieka Vs. Celé mlieko 3 Môže E. Coli a otrava salmonelou ovplyvniť vaše obličky? 4 Cystitída a cukrovka Vaša pankreas, orgán v tvare slzy, ktorý sa nachádza priamo za žalúdkom, plní dve hlavné funkcie.
Čítajte Viac