Kategórie Výživa


Výživa

10 druhov potravín s vysokým obsahom tukov

Hlavným zdrojom transmastných kyselín v americkej strave sú spracované alebo balené potraviny. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Related Article 1 Majú nemliečne krémy trans tuky? 2 Pečieme sušienky múčky bez tuku 3 Tipy na stravovanie s nízkym obsahom LDL cholesterolu 4 Zoznam jedál pre nízkotučné jedlé jedlá Aj keď sa v potravinách vyskytuje malé množstvo transmastných kyselín, väčšinou ide o tekuté tuky, ktoré sa pomocou chemického procesu známeho ako hydrogenácia premenili na tuhé látky.
Čítajte Viac
Výživa

100% bezmasá strava

Tofu je dobrým zdrojom vegetariánskych bielkovín. Comstock / Comstock / Getty Images Súvisiace články 1 Jednoduchý plán vegetariánskej stravy 2 Veci na jedenie bez mäsa, bez chleba, strava 3 melóny, zatiaľ čo strava 4 prvky každej vyváženej stravy Vegetariánska strava je spojená s lepším celkovým zdravotným stavom a nižšou úmrtnosťou. štúdia uverejnená v Ђњ MedicineJAMA Internal Medicine” v júni 2013.
Čítajte Viac
Výživa

1200-kalórie Menu pre Vegánov

Vegánska strava vám pomôže splniť vaše ciele v oblasti riadenia hmotnosti. Photos.com/Photos.com/Getty Images Súvisiace články 1 Zoznam potravín pre 1 200-kalóriovú stravu 2 2 000 kalórií Lacto-Ovo pre vegetariánsku stravu 3 1500 kalórií, vegetariánske stravovanie 4 1500 kalórií zdravé stravovacie plány Takmer dva - Tretiny dospelých v Spojených štátoch zápasia so svojou váhou.
Čítajte Viac
Výživa

1500 kalórií, vegetariánske stravovacie plány

Dobre naplánované vegetariánske menu uspokojí vaše každodenné potreby výživy. Obrázky typu Comstock / Comstock / Getty Súvisiace články 1 Denná strava za 1 400 kalórií za deň 2 Vegetariánska strava s obsahom 2 000 kalórií Lacto-Ovo 3 Koľko kalórií jesť pri každej jedle na základe 2 000 kalórií? 4 Non-hladujúcich 1 200-kalóriá strava Vegetariánska strava má niekoľko zdravotných výhod, vrátane zníženého rizika, že sa stanete obéznymi a rozvíja sa cukrovka 2. typu. Podľa štúdie uverejnenej v roku 2009 v publikácii iabDiabetes Care.
Čítajte Viac
Výživa

Je 100 libier príliš chudé pre 5-noha dievča?

Príliš chudá môže znížiť plodnosť. David De Lossy / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Ideálne percento hmotnosti a telesného tuku pre 5 '4 "ženy 2 Aká je priemerná hodnota kalórií, ktoré by niekto mal mať každý deň? 3 BMI kalkulačka pre kulturistov 4 Najlepšie činka pre ženy s podváhou ženy sú vystavené riziku oslabeného imunitného systému, narušenej regulácie hormónov a vypadávania vlasov.
Čítajte Viac
Výživa

1 200-kalórií na chudnutie

Po 1 200-kalórii jesť plán vám pomôže schudnúť. Creatas Images / Creatas / Getty Images Súvisiace články 1 Zoznam výmen potravín pre stravu ADA 2 Čo je skutočne dobrý nízkokalorický diétny plán? 3 Vegetariánska strava s obsahom 2 000 kalórií Lacto-Ovo 4 Zoznam potravín na báze škrobu, ktoré by ste mali jesť Aj pri všetkých dostupných stravovacích plánoch zostáva počítanie kalórií jedným z najpopulárnejších spôsobov riadenia hmotnosti.
Čítajte Viac
Výživa

1500 kalorických stravovacích plánov

Cereálie s vysokým obsahom vlákniny, ako napríklad ovsené vločky, vás budú do obeda cítiť plné. Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Denná strava za 1 400 kalórií za deň 2 1 200-kalórium Menu pre vegetariánov 3 2 000-kalórií Lacto-Ovo Vegetariánska strava 4 1500 kalórií, vegetariánska strava Väčšina ľudí môže pomôcť 1 500 kalóriám a ženy schudnú.
Čítajte Viac
Výživa

1600 kalórií, 10-gramová tuková strava

Tuk v potrave je nevyhnutný pre zdravú pokožku a vlasy. Goodshoot / Goodshoot / Getty Images Súvisiace články 1 Aký percentuálny podiel vašich kalórií by malo pochádzať z tuku pri nízkej cene sacharidov? 2 nízkokalorické a vysoko výživové diéty 3 Čo je dôležitejšie: kalórie alebo sacharidy? 4 Aké sú výhody a nevýhody konzumácie tukov?
Čítajte Viac
Výživa

1 200 kalórií plánuje schudnúť

Kalorické obmedzenie vám pomôže vyzerať čo najlepšie. Goodshoot / Goodshoot / Getty Images Súvisiace články 1 400 Nápady s obsahom kalórií 2 Čo môžete jesť na raňajky pri brušnej diéte? 3 stratené osem libier so štíhlym rýchlym 4 denným jedlom za 1 400 kalórií za deň Kalórie sú spodným riadkom na odbúravanie tukov. Ak chcete schudnúť, musíte prostredníctvom diéty a cvičenia dosiahnuť deficit okolo 3 500 kalórií.
Čítajte Viac
Výživa

1 500 kalórií 50/30/20

Pri každom jedle zahrňte zmes sacharidov, bielkovín a tuku. Jupiterimages / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Nápady s rýchlym obedom v zóne stravovania 2 Jedzte hamburgery, keď ste na strave 3 melóny pri diéte 4 Zoznam potravín bohatých na vlákninu Strava 50/30/20 je taká, ktorá obsahuje 50 percent denný príjem kalórií vo forme uhľohydrátov, 30% z bielkovín a 20% z tukov.
Čítajte Viac
Výživa

Plán vegetariánskej stravy s obsahom 2 000 kalórií Lacto-Ovo

Vyberte si mliečne výrobky s nízkym obsahom tuku a vaječné bielky. Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Denná strava za 1 400 kalórií za deň 2 Aký druh stravy poskytuje 2 500 kalórií denne? 3 1 500 kalórií, vegetariánsky stravovací plán 4 Nehladová 1 200 kalóriá strava Prechod z nepegetariánskeho na vegetariánsky stravovací plán znamená, že s väčšou pravdepodobnosťou budete mať nižší index telesnej hmotnosti, nižší cholesterol v krvi a nižší krvný tlak a menej pravdepodobný vyvinúť cukrovku typu 2 a určité typy rakoviny, podľa prehľadu z roku 2010 uverejneného v publikácii „Nutrition in Clinical Practice“.
Čítajte Viac
Výživa

Ako získať 30 mg vlákniny denne

Pridajte fazuľu do zeleninovej polievky na zdravý obed bohatý na vlákniny. Obrázky Eising / Photodisc / Getty Súvisiace články 1 Strata ôsmych libier so štíhlym rýchlym 2 Jesť ovocie pre zdravú pleť 3 Hlídači telesnej hmotnosti Vzorky jedálnička 4 melóny počas diéty Vláknina sa nachádza v množstve potravín, ale väčšina Američanov ju nemá dosť , podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb.
Čítajte Viac
Výživa

3 000 kalórií na týždeň

Športovci s diétou s obsahom 3 000 kalórií by mali jesť veľa celých zŕn. Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Jedálny lístok pre zdravého atléta 2 1 200-kalórie pre vegetariánov 3 Stredomorská strava pre tých, ktorí nemajú radi 4 Dieta South Beach Diéta 1 Zoznam potravín Priemerná atletka alebo muž atlét, ktorý sa snaží schudnúť alebo sa vyhnúť priberaniu na váhe, potrebuje denne spotrebovať asi 3 000 kalórií, radí odboru výživy štátu Florida Florida.
Čítajte Viac
Výživa

400 nápadov na kalorickú stravu

Môžete mať 4 unce chudého mäsa, 1/2 šálky pečených zemiakov a šalát všetko pre menej ako 400 kalórií. Súvisiace články 1/2 nie je veľa jedla, pretože kalórie sa v týchto dňoch spoliehajú na rýchle občerstvenie.
Čítajte Viac
Výživa

1 500 kalórií pre chudnutie dospievajúcich

Dospievajúci majú väčší úspech s chudnutím, keď majú podporu rodiny. Visage / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Čo je to skutočne dobrý nízkokalorický diétny plán? 2 Plán na výživu 2 000 kalórií Lacto-Ovo pre kalórie 3 400 Nápady na výživu pre kalorickú stravu 4 Aký druh stravy poskytuje 2 500 kalórií denne? Ak má váš dospievajúci nadváhu, môže pomôcť jej skrátiť jej zdravie a sebaúctu.
Čítajte Viac
Výživa

500 kalórií za deň

Výživové kokteily sa často používajú pri nízkokalorických diétach. Marili Forastieri / Lifesize / Getty Images Súvisiace články 1 Môžete schudnúť a zostať pod 1 400 kalórií? 2 Týždenná diéta s veľmi nízkym obsahom kalórií 3 Nejedí dostatok kalórií a chudnutie 4 Aká je najbezpečnejšia hladina kalórií pre ženy na chudnutie?
Čítajte Viac
Výživa

1350 kalórií denne a hmotnosť

Mnoho ľudí schudne pomocou 1350 kalórií. George Doyle / Stockbyte / Getty Images Súvisiace články 1 Koľko kalórií jesť pri každej jedle na základe 2 000 kalórií? 2 Čo sa považuje za dobrý denný počet kalórií? 3 1 500 kalórií, vegetariánske stravovacie plány 4 Kalórie diferenciálne k chudnutiu Dieta s obsahom kalórií 1 350 je podľa informačnej siete na kontrolu hmotnosti klasifikovaná ako nízkokalorická strava, pretože spadá do rozsahu 1 000 až 1 600 kalórií denne.
Čítajte Viac
Výživa

35 sacharidov sa rovná koľko kalórií?

Jedna šálka mlieka obsahuje asi 12 gramov sacharidov. Fotodisc / fotodisc / obrázky Getty Súvisiace články 1 Vplyv vlákna na absorpciu kalórií 2 Čo je dôležitejšie: Kalórie alebo sacharidy? 3 Zoznam potravín na báze škrobu, ktoré by ste mali jesť 4 Aké percento vašich kalórií by malo pochádzať z tukov pri nízkej cene sacharidov?
Čítajte Viac
Výživa

Prijateľné hladiny cukru v krvi 2 hodiny po raňajkách

Vaša hladina cukru v krvi by mala spadať do špecifického rozsahu dve hodiny po jedle. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Related Article 1 Čo sa stane, keď váš cukor klesne na nebezpečnú úroveň v tele? 2 Cukry v krvi a nízky príjem uhľohydrátov 3 Aké typy krvných testov sa používajú pri cirhóze pečene?
Čítajte Viac
Výživa

5 spôsobov, ako jesť ovocie Ugli

Súvisiace články 1 Myšlienky na večeru pre kráľa Krabie stehno 2 Nápady na obed v oblasti stredomorskej stravy 3 Využitie čistenej zeleniny v dresinge na šalát 4 Nápady na zdravý obed s kukuricou, zelenými fazuľami a tuniakom sa vytvára kombináciou grapefruitu s mandarínkou alebo mandarínkou.
Čítajte Viac