Kategórie Športové


Športové

Aké sú 10 princípy futbalu?

Michael Parkhurst uplatňuje defenzívny princíp oneskorenia. Patrick McDermott / Getty Images Šport / Obrázky Getty Súvisiace články 1 Pravidlá prekrývania volejbalu 2 Pravidlá volejbalu v prednej rade 3 Pravidlá basketbalu pre chytenie lopty od prichádzajúceho hráča 4 Čo je tichý počet vo futbale? Z tribúna môže futbal vyzerať ako jediná hra trvajúca 90 minút, ktorá sa v polčase rozdelí na 45 minút.
Čítajte Viac
Športové

Čo znamená „1 stupeň bytu“?

Zmerajte uhol ležania v klube, aby ste zistili, či by mal byť plošší. Stockbyte / Stockbyte / Getty Images Related Article 1 Flat Vs. Zakrivená plocha golfového vodiča 2 Aké sú rozdiely medzi 27-stupňovým golfovým klubom a 30? 3 Pomáhajú stredové hriadele? 4 špičkové golfové loptičky vs. golfové nohavičky s váženou pätou Termín „plochý 1“ je pravdepodobne neznámy pre každého, kto si nekúpil sadu golfových palíc od profesionálnych klubových montérov.
Čítajte Viac
Športové

10 základných cvičení pre powerlifting

Striktné krútenie je štvrtou udalosťou v niektorých federáciách powerliftingu. Obrázky Stockbyte / Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Cvičenie na vzpieranie celého tela Rozdelené rutiny 2 Cvičenia na posilňovacie hamstringy 3 Striktné pravidlá na krútenie čeľustí 4 Aká je správna poloha pre vás Ruky na činke? Šport silového zdvíhania zahŕňa tri vleky: drep, bench bench a deadlift.
Čítajte Viac
Športové

10 krokov k futbalovým zručnostiam

Futbal vyžaduje skúsenú techniku ​​práce s nohou. Fotodisc / fotodisc / obrázky Getty Súvisiace články 1 Aký by mal byť denný rozvrh futbalových tréningov? 2 Basketbalové cvičenie na chudnutie 3 Pracujte na svojich úchopoch pre basketbal 4 Do Základné futbal Výkon, rýchlosť a obratnosť sú základné zručnosti, ktoré potrebujete, aby ste mohli vyniknúť vo futbale.
Čítajte Viac
Športové

Tréningová rýchlosť na 100 metrov

Zvládnutie blokov je rozhodujúce pre úspech na 100 metrov. Jupiterimages / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Pomôže vám beh na trati rýchlejšie? 2 200meterové tréningové tréningy 3 cviky bežiace rýchlejšie 4 Dokážete sa roztrhať s kondičnými tréningami? 100 metrov dlhá pomlčka je už dlho závodom s podpismi tratí a polí.
Čítajte Viac
Športové

100-metrové stratégie

Skôr ako vytvoríte školiaci plán, skúste stanoviť ciele pre sezónu. Getty Images / Lifesize / Getty Images Súvisiace články 1 Vŕtačky pre dospelých Futbalové vyskúšanie 2 Techniky zlepšovania pre 400M Sprinting 3 Pace Yourself pre 400-meter Dash 4 Aká je priemerná rýchlosť behu dospievajúcich dievčat? Ako jeden z najviac očakávaných pretekov letných olympijských hier sa zdá, že 100 metrov pomlčka predstavuje pre priemerného diváka súťaž o čistú rýchlosť.
Čítajte Viac
Športové

2 tipy na bowling

Štýl s dvoma prstami môže pri účinnom spustení priniesť viac štrajkov. Thomas Northcut / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Tipy pre bowling pre seniorov 2 Bowling pre prsty s prstami a štandardné uchopenie 3 Ako ľavicoví tenisoví hráči uchopia svoje rakety? 4 Curve a Dodgeball Zatiaľ čo väčšina bowlerov používa tradičnú priľnavosť lopty dvoma prstami a palcom, prístup dvoch prstov je obľúbený pre niektorých nadšencov bowlingu; je ľahké pochopiť prečo.
Čítajte Viac
Športové

Čo znamená hodnotenie 4,5 tenisu?

Hráči s hodnotením 4,5 NTRP majú agresívne čisté hry. Ryan McVay / Digital Vision / Getty Images Súvisiace články 1 Oficiálne pravidlá pre krátku verziu Tennis 2 Ktorý šport vyžaduje najrýchlejšie reflexy? 3 paže na zvýšenie rýchlosti tónu 4 Pravidlá basketbalu na chytenie lopty od prichádzajúceho okoloidúceho Národný tenisový ratingový program bol zriadený Asociáciou Spojených štátov pre tenis s cieľom klasifikovať rôzne úrovne mužských a ženských tenistiek.
Čítajte Viac
Športové

Rýchlosť 5-železa Swing v porovnaní s rýchlosťou vodiča

Rýchlosť výkyvu vodiča hovorí veľa o vašej hre. Jupiterimages / Liquidibrary / Getty Images Súvisiace články 1 Výhody žehličkových žehličiek 2 Aké sú rozdiely medzi 27-stupňovým golfovým klubom a 30? 3 Opatrenie pre golfové palice 4 Golfové palice pre pomalú rýchlosť hlavy Clubhead Vaša rýchlosť hojdania meria rýchlosť hlavy golfového klubu v bode nárazu.
Čítajte Viac
Športové

Ako urobiť 360 na bicykli

Predtým, ako sa začnete učiť točiť, malo by byť lietanie druhoradé. Ting Hoo / Digital Vision / Getty Images Súvisiace články 1 Použite bicyklové pedále s popruhmi 2 Prestávka v Longboard Kolesá 3 Longboard Obtiažnosť 4 Plány na obracanie pneumatík Cvičenie 360 ​​na bicykli je ťažké a pôsobivé trik, ktorý sa naučíte.
Čítajte Viac
Športové

200 metrov závodné tréningy

Cvičte v blokoch, aby ste uspeli v 200. Jupiterimages / Pixland / Getty Images Súvisiace články 1 Pomáha vám beh na trati rýchlejšie? 2 100-metrové tréningy rýchlosti 3 tréningy zamerané na rýchlejší postup zlepšovania 4 techniky pri 400M sprintinge 200 metrov neprináša 100 metrov vysokému náklonu, pretože 100 metrov sa bežne používa na označenie titulu „najrýchlejší človek na svete“.
Čítajte Viac
Športové

Skratky pre futbalové pozície

Nenechajte sa očariť skratkami uvedenými vo vašej príručke. Otto Greule Jr / Getty Images Šport / Getty Images Súvisiace články 1 Pravidlá volejbalu v prednej rade 2 Čo je počet tichých futbalistov? 3 Aké sú pravidlá pre volejbal s reverznou Coed? 4 Oficiálne pravidlá a pravidlá týkajúce sa bedmintonu Keď hráte s futbalovým tímom, je dôležité porozumieť vašej priradenej úlohe pre každú hru.
Čítajte Viac
Športové

Výhody a nevýhody extrémnych športov

Surferi môžu riskovať utopenie alebo vyrazenie vlnou. Digital Vision./Photodisc/Getty Images Súvisiace články 1 Ako môžu byť zariadenia pre telocvičňu škodlivé? 2 Rozdiel v tenise medzi profesionálnymi a amatérskymi 3 bazénmi a oceánom pre fitness 4 Účinok parného kúpeľa po tréningu Vzrušenie extrémnych športov priťahuje mnoho ľudí, ktorí hľadajú trochu vzrušenia.
Čítajte Viac
Športové

Ako nastaviť dĺžku golfového klubu

Upravte svoj klub, ak jeho dĺžka nie je správna. Ablestock.com/AbleStock.com/Getty Images Súvisiace články 1 Dajte na povrch Factory Tennis Grip 2 Domáce golfové grip Rozpúšťadlo 3 Vymeňte nity hokejovej korčule 4 Zmerajte riadidlá BMX Zmena dĺžky vášho golfového klubu tiež zmení hracie vlastnosti klubu - čo je golfisti sa preto rozhodli klub skrátiť alebo predĺžiť.
Čítajte Viac
Športové

Aerobikové cvičebné cvičenia

Aerobic fitness vám umožní hrať futbal pri plnej rýchlosti. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images Súvisiace články 1 Pravidlá striedania držania lopty pre basketbal 2 Činnosti týkajúce sa vyskúšania futbalu 3 Práca na kľučkách pre basketbal 4 Prečo je na doske basketbalu štvorec? Futbalové zručnosti sú dôležité, ale ak si udržujete silnú aeróbnu kondíciu, budete mať viac príležitostí na využitie svojich schopností v hre.
Čítajte Viac
Športové

Ako pridať váhu golfovému vodičovi

Pridanie váhy do vášho golfového klubu môže ovplyvniť útek lopty. Obrázky Mike Powell / Phododisc / Getty Súvisiace články 1 Pute-weighted Putters vs. Put-weighted Putters 2 Flat Vs. Curved Golf Driver Face 3 Zvýšte rýchlosť lopty 4 Curl a Football Je možné tvrdiť, ale odborníci tvrdia, že pridanie váhy vodičovi vo forme vodiacej pásky má malý účinok na vyrezanie plátky, odstránenie háčika alebo zmenu trajektórie loptička.
Čítajte Viac
Športové

Výhody východnej Vs. Kontinentálna priľnavosť v tenise

Keď podávate, grip Continental je dobrou voľbou. Polka Dot Images / Polka Dot / Getty Images Súvisiace články 1 Ako ľavicoví tenisoví hráči uchopia svoje rakety? 2 Správna poloha prsta na držanie tenisovej rakety 3 Vylepšenie tenisového volejbalu pomocou múru 4 Putter Grip Thin Vs. Hrubý Ako začínajúci tenista ste pravdepodobne chytili raketu spôsobom, ktorý sa vám zdal najpohodlnejší, potom ste hrali všetky svoje strely s rovnakým úchopom.
Čítajte Viac
Športové

Pokročilé školiace a boxovacie techniky

Shadow box je dôležitá základná zručnosť pre zdokonalenie a zdokonalenie. Ryan McVay / Photodisc / Getty Images Súvisiace články 1 Boxerské cvičenia na cvičenie 2 Boxerské cvičenie pre mužov 3 Na čo vám cvičenie pomáha rýchlejšie? 4 box pre začiatočníkov S boxom Reflex sa box nepoužíva za „sladkú vedu“ pre nič za nič.
Čítajte Viac
Športové

Výhody reverzných Camber snowboardov

Reverzné odklonené snowboardy sú vlnou budúcnosti. Obrázky značky X / obrázky Stockbyte / Getty Súvisiace články 1 Pevné a odpružené vidlice Predné bicykle 2 Comfort Vs. Cruiser Bicycles 3 Aký je rozdiel medzi zjazdovým bicyklom a bicyklom Freeride? 4 Aký je rozdiel medzi freestyle a freerideovým lyžovaním?
Čítajte Viac
Športové

Pravidlá striedania držby pre basketbal

Predtým, ako sa v roku 1981 začalo pravidlo striedavého držania, boli pri hrách bežné skákacie lopty. Comstock / Comstock / Getty Images Related Articles 1 Futbal Tryout Aktivity 2 Začiatočník Tenis Dvojhra Pravidlá 3 Pravidlá basketbalu pre chytenie lopty od prichádzajúceho okoloidúceho 4 Môže centrum chytiť futbal?
Čítajte Viac